Odbiór i transport odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Krzykosy
Ihr Weg zur Abgabe
- Frist: 9. Oktober um 00:00 — noch 35 Tage.
- Die Abgabestelle steht in der Bekanntmachung (Link rechts).
- Angebot und Nachweise in: POL.
- Nachweise sammeln — die Eignungsanforderungen stehen oben auf dieser Seite; zu vielen sagt Ihnen die Analyse, wie Sie drankommen.
Was der Auftraggeber sucht
Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Krzykosy oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych znajdującego się w Sulęcinku przez okres od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2028 r. (okres 24 miesięcy). Poza zakresem zamówienia pozostaje zagospodarowanie odpadów komunalnych, które Wykonawca zobowiązany będzie przekazywać do Instalacji Wielkopolskiego Centrum Recyklingu – Sp. z o.o. w Jarocinie z siedzibą w Witaszyczkach, REGON: 251580939, NIP: 617205498, KRS: 0000162132, adres Instalacji: Witaszyczki, ul. im. Mariusza Małynicza 1, 63-200 Jarocin. 1.Zakres przedmiotowy zamówienia obejmuje: 1)odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Krzykosy (województwo wielkopolskie, powiat średzki), z podziałem na następujące frakcje: a)niesegregowane…
Vollständige Beschreibung anzeigen
… (zmieszane) odpady komunalne (zwane dalej również ,,odpadami zmieszanymi”), b)odpady zbierane w sposób selektywny z podziałem na: − papier, − metale, tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, − szkło kolorowe oraz szkło bezbarwne (łącznie), − bioodpady kuchenne, − bioodpady zielone, − popioły i żużle z palenisk domowych; 2)odbieranie odpadów komunalnych zbieranych w PSZOK-u należącym do Gminy Krzykosy, położonym w Sulęcinku, przy ul. Mostowej 14B (przy gminnej oczyszczalni ścieków), w szczególności: a)odpady wielkogabarytowe, b)zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, c)baterie i akumulatory, d)zużyte opony, e)gruz ceglany i inne odpady poremontowe i budowlane, f) przeterminowane leki oraz igły i strzykawki, g)chemikalia. Szczegółowy wykaz odpadów do odebrania z PSZOK przedstawiony został w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. 3)transport odebranych odpadów komunalnych, o których mowa w pkt 1 i 2 (zwane dalej: ,,odpadami komunalnymi”) do miejsca zbierania (zagospodarowania) odpadów, zapewnionego przez Zamawiającego: Instalacja Wielkopolskiego Centrum Recyklingu – Sp. z o.o. w Jarocinie z siedzibą w Witaszyczkach, REGON: 251580939, NIP: 617205498, KRS: 0000162132, adres Instalacji: Witaszyczki, ul. im. Mariusza Małynicza 1, 63-200 Jarocin (zwana dalej ,,Instalacją”), 4)zapewnienie właścicielom nieruchomości worków przeznaczonych do selektywnej zbiórki i gromadzenia odpadów: a)papieru, b)metali, tworzyw sztucznych oraz odpadów opakowaniowych wielomateriałowych, 5)zapewnienie dostępu do systemu identyfikacji odbioru pojemników przeznaczonych na popiół (które są wyposażone w transpondery) przy użyciu technologii identyfikacji radiowej (RFID). Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Auftrag
Art der Leistung
Wer bei diesem Auftraggeber bisher gewonnen hat
Über alle Auftragsarten dieses Auftraggebers — nicht nur diese Sparte. Eine Stadt kauft Software und Feuerwehrfahrzeuge beim selben Einkauf.
| Unternehmen | Zuschläge | Zeitraum |
|---|---|---|
| Zakład Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Miłosławiu | 4 | 2023–2026 |
| Piotrem Radwan Przedsiębiorstwo Usługowe | 4 | 2022–2025 |
| ENEA Oświetlenie Sp. z o.o. | 4 | 2023–2025 |
| Wojciech Gabała Usługi Transportowe | 3 | 2022–2024 |
| Firma Ro0bót Drogowych Krzysztof Kukulski | 2 | 2022 |
Wie oft dieser Auftraggeber so etwas ausschreibt
Kontakt Vergabestelle
Taktik
Dieses Verfahren gibt 36 Tage zwischen Veröffentlichung und Frist — üblich in diesem Land sind 17 (Mittel aus 7.951 Verfahren). Deutlich großzügiger als üblich — Zeit für ein gründliches Angebot statt eines schnellen.
Bieter aus dem Ausland
In Polen · Umwelt & Entsorgung gingen 40 Aufträge der letzten 3 Jahre an ausländische Firmen (von 56.068 erfassten Vergaben) — vor allem aus Bulgarien, Frankreich, Tschechien.
Angebotssprache: Polnisch.
So bewerben Sie sich
Die nächste nicht verpassen
Solche Ausschreibungen erreichen unsere Nutzer jeden Morgen um 7:30 Uhr — passend zur Firma, auf Deutsch.
Kostenlos starten