Létesítmény üzemeltetési feladatok ellátása 2026
HUHungary · Érd
Ihr Weg zur Abgabe
- Frist: 1. Oktober um 00:00 — noch 28 Tage.
- Eingereicht wird auf EKR — nicht bei uns und nicht per E-Mail. ↗
- Angebot und Nachweise in: HUN, HUN, HUN.
- Nachweise sammeln — nutzen Sie die Eignungs-Analyse oben: sie listet die Anforderungen und zu bekannten Bescheinigungen den Beschaffungsweg.
Automatisch zusammengestellt aus Bekanntmachung und Unterlagen — Angaben ohne Gewähr, verbindlich ist der Wortlaut des Verfahrens.
Clement
Referenzen und Nachweise aus Ihrem Heimatland zählen EU-weit vollwertig — dafür gibt es das europäische Vergaberecht.
Was der Auftraggeber sucht
Typisch ein Auftrag für Entsorgungs- und Reinigungsbetriebe, Umweltdienstleister.
Létesítmény üzemeltetési feladatok ellátása az Érdi Tankerületi Központ különböző épületeiben vállalkozási szerződés keretében.
Beschreibung im Wortlaut der Bekanntmachung (DE).
Auftrag
AuftraggeberÉrdi Tankerületi Központ
ArtDienstleistung
Auftragswertnicht veröffentlicht
Veröffentlicht2. Sept. 2026
Art der Leistung
90 · Umwelt & Entsorgung50 · Wartung & Reparatur
CPV 90911200 · 50000000
Was Sie nachweisen müssen — Eignungskriterien
›
Minimum sector-specific turnover
A Kbt. 67. § (1) bekezdésében foglaltak alapján az ajánlattevő ajánlatában köteles az alkalmassági követelményeknek való megfelelés tekintetében az egységes európai közbeszerzési dokumentumba foglalt nyilatkozatát benyújtani. Ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) K… vollständig leseneinklappen
A Kbt. 67. § (1) bekezdésében foglaltak alapján az ajánlattevő ajánlatában köteles az alkalmassági követelményeknek való megfelelés tekintetében az egységes európai közbeszerzési dokumentumba foglalt nyilatkozatát benyújtani. Ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) K.r. 2. § (5) bekezdése alapján az alkalmassági követelmények előzetes igazolására elfogadja ajánlattevő egyszerű nyilatkozatát. Az igazolások benyújtására felhívott ajánlattevőknek az alábbiak szerint kell igazolni az alkalmassági követelményeknek való megfelelést. Ajánlattevő csatolja: P1. A 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 19. § (1) bekezdés c) pontja alapján az ajánlati felhívás feladását megelőző három, mérlegfordulónappal lezárt üzleti évre vonatkozóan a közbeszerzés tárgyából (1. rész: épület takarítás, 2-3. rész: épület takarítás és/vagy épület karbantartási szolgáltatás és/vagy zöldfelület gondozás) származó – általános forgalmi adó nélkül számított – árbevételéről a nyilatkozatát attól függően, hogy az ajánlattevő mikor jött létre, illetve mikor kezdte meg tevékenységét, amennyiben ezek az adatok rendelkezésre állnak. Ha az ajánlattevő a P1. pont szerinti irattal azért nem rendelkezik, mert olyan jogi formában működik, amely tekintetében a beszámoló, illetve az árbevételről szóló nyilatkozat benyújtása nem lehetséges, az e ponttal kapcsolatban előírt alkalmassági követelmény és igazolási mód helyett bármely, az ajánlatkérő által megfelelőnek tekintett egyéb nyilatkozattal vagy dokumentummal igazolhatja pénzügyi és gazdasági alkalmasságát. Az érintett ajánlattevő kiegészítő tájékoztatás kérése során köteles alátámasztani, hogy olyan jogi formában működik, amely tekintetében a beszámoló, illetve az árbevételről szóló nyilatkozat benyújtása nem lehetséges és tájékoztatást kérni az e ponttal kapcsolatban előírt alkalmassági követelmény és igazolási mód helyett az alkalmasság igazolásának ajánlatkérő által elfogadott módjáról. A Kbt. 65. § (6) bekezdése alapján az előírt alkalmassági követelményeknek a közös ajánlattevők együttesen is megfelelhetnek, illetve azon követelményeknek, amelyek értelemszerűen kizárólag egyenként vonatkoztathatóak a gazdasági szereplőkre, az együttes megfelelés lehetősége értelmében elegendő, ha közülük egy felel meg. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a Kbt. 69. § (11a) bekezdésében foglaltakra. Az alkalmasság minimumkövetelménye(i): Alkalmatlan az ajánlattevő, amennyiben: P1. Az ajánlattevő nyilatkozata alapján az ajánlati felhívás feladását megelőző három, mérlegfordulónappal lezárt üzleti évben a közbeszerzés tárgyából (1. rész: épület takarítás, 2-3. rész: épület takarítás és/vagy épület karbantartási szolgáltatás és/vagy zöldfelület gondozás) származó – általános forgalmi adó nélkül számított – árbevétele összesen nem éri el 1. rész esetében: a 70.000.000.-HUF-ot; 2. rész esetében: a 100.000.000.-HUF-ot; 3. rész esetében: az 90.000.000.-HUF-ot;
Wer bei diesem Auftraggeber bisher gewonnen hat
Über alle Auftragsarten dieses Auftraggebers — nicht nur diese Sparte. Eine Stadt kauft Software und Feuerwehrfahrzeuge beim selben Einkauf.
| Unternehmen | Zuschläge | Zeitraum |
|---|---|---|
| Törökbálinti Sport és Üzemeltető Nonprofit Kft | 1 | 2025 |
| UNISZOL-Létesítménygazdálkodási Zártkörűen Működő Részvénytársaság | 1 | 2025 |
| TAKÉPSZOLG Takarító és Építési Szolgáltató Zrt. | 1 | 2025 |
| G&S Solutions Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság | 1 | 2025 |
Aus 13,7 Mio. erfassten Zuschlägen · wer regelmäßig gewinnt, kennt die Anforderungen dieses Auftraggebers — das ist Ihr Wettbewerb.
Wie oft dieser Auftraggeber so etwas ausschreibt
3
2025
1
2026
4 Verfahren in dieser Kategorie seit 2019. Öffentliche Beschaffung wiederholt sich — wer den Rhythmus kennt, bereitet sich vor, statt zu reagieren.
Kontakt Vergabestelle
Webseitekk.gov.hu/erd
28
Tage bis zur Frist — Donnerstag, 1. Oktober um 00:00
Taktik
Dieses Verfahren gibt 29 Tage zwischen Veröffentlichung und Frist — üblich in diesem Land sind 29 (Mittel aus 657 Verfahren). Ein normales Fenster für diesen Markt.
Bieter aus dem Ausland
In Ungarn · Umwelt & Entsorgung gingen 1 Aufträge der letzten 3 Jahre an ausländische Firmen (von 677 erfassten Vergaben).
Angebotssprache: Ungarisch.
Gemessen an verknüpften Vergabedaten; ausländische Gewinner mit inländischer Tochtergesellschaft zählen als Inländer — die echte Quote liegt höher.
So bewerben Sie sich
Vollständige Bekanntmachung lesen — Original + Unterlagen
Führt direkt zu dieser Ausschreibung auf TED — Tenders Electronic Daily. Dort stehen Leistungsbeschreibung und alle Anlagen.
Nachweise zusammenstellen — in Ungarisch
Die 9 Kriterien links, dazu Ihr Preis.
Abgabe über TED — Tenders Electronic Daily vor Fristablauf
Elektronische Abgabe — beim ersten Mal Zeit für die Portal-Registrierung einplanen.
Die nächste nicht verpassen
Solche Ausschreibungen erreichen unsere Nutzer jeden Morgen um 7:30 Uhr — passend zur Firma, auf Deutsch.