świadczenie usług autobusowego transportu publicznego na liniach komunikacji miejskiej ZTM w Katowicach
Ihr Weg zur Abgabe
- Frist: 8. Oktober um 00:00 — noch 34 Tage.
- Die Abgabestelle steht in der Bekanntmachung (Link rechts).
- Angebot und Nachweise in: POL.
- Nachweise sammeln — nutzen Sie die Eignungs-Analyse oben: sie listet die Anforderungen und zu bekannten Bescheinigungen den Beschaffungsweg.
Was der Auftraggeber sucht
Die Stadt Katowice sucht einen Busunternehmer für den öffentlichen Nahverkehr auf städtischen Linien der ZTM.
- 543.000,00 Wagenkm insgesamt über 12 Monate: 508.000 wzkm mit 5 Bussen Typ BN (12 Monate ab Vertragsschluss) und 35.000 wzkm mit 1 Bus Typ MN (7 Monate ab 01.03.2027)
- Bedarfsmenge kann während der Vertragslaufzeit um maximal 20% erhöht oder vermindert werden
- Einhaltung aller Vorschriften für Personenverkehr erforderlich, insbesondere Fahrerarbeitszeit-Gesetz und Straßentransportgesetz
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług autobusowego transportu publicznego na liniach komunikacji miejskiej ZTM w Katowicach wskazanych przez Zamawiającego na zasadach ustalonych w SWZ i zgodnie z przekazanym przez Zamawiającego rozkładem jazdy w szacowanej łącznej liczbie 543 000,00 wzkm łącznie przez okres 12 miesięcy, w tym: 1.1. 508 000,00 wzkm wykonywanych przy wykorzystaniu 5 autobusów typu BN – przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy; 1.2. 35 000,00 wzkm wykonywanych przy wykorzystaniu 1 autobusu typu MN – przez okres 7 miesięcy, począwszy od dnia 01.03.2027r.; Poszczególne zakresy świadczenia usług będą uruchamiane sukcesywnie, w terminach określonych w pkt 1.1–1.2, co wynika z różnych terminów wygaśnięcia obowiązujących umów na obsługę poszczególnych linii.Podana wielkość zapotrzebowania Zamawiającego w czasie trwania umowy może ulec zwiększeniu bądź…
Vollständige Beschreibung anzeigen
… zmniejszeniu maksymalnie o 20%. 2. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany z zachowaniem wszelkich przepisów obowiązujących w przewozach osobowych, w szczególności zgodnie z ustawą z dnia 16 kwietnia 2004 roku o czasie pracy kierowców (tekst jednolity: Dz.U. z 2026r. poz. 477 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 6 września 2001 roku o transporcie drogowym (tekst jednolity: Dz. U. z 2025r. poz. 1490 z późn. zm.) oraz zgodnie z postanowieniami określonymi we wzorze Umowy, który stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Auftrag
Art der Leistung
Was Sie nachweisen müssen — Eignungskriterien
Wykonawca musi wykazać, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę ubezpieczeniową równą co najmniej: 1.000.000,00 zł (słownie: jeden milion złotych i 00/100). Przed wyborem… vollständig leseneinklappen
Wykonawca musi wykazać, że wykonał (a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonuje) w okresie ostatnich 3 lat (trzech lat) przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie: mi… vollständig leseneinklappen
Vergabeunterlagen — Direktdownload
Wer bei diesem Auftraggeber bisher gewonnen hat
Über alle Auftragsarten dieses Auftraggebers — nicht nur diese Sparte. Eine Stadt kauft Software und Feuerwehrfahrzeuge beim selben Einkauf.
| Unternehmen | Zuschläge | Zeitraum |
|---|---|---|
| JMS Service Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | 3 | 2024 |
| PKS POŁUDNIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | 2 | 2024–2025 |
| Aramco Fuels Poland Sp. z o.o. | 1 | 2025 |
| Petrodom Venna Spólka z o. o. Sp. k. | 1 | 2015 |
| Petrojet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | 1 | 2024 |
Wie oft dieser Auftraggeber so etwas ausschreibt
Kontakt Vergabestelle
Taktik
Dieses Verfahren gibt 36 Tage zwischen Veröffentlichung und Frist — üblich in diesem Land sind 17 (Mittel aus 7.951 Verfahren). Deutlich großzügiger als üblich — Zeit für ein gründliches Angebot statt eines schnellen.
Bieter aus dem Ausland
In Polen · Transportdienste gingen 25 Aufträge der letzten 3 Jahre an ausländische Firmen (von 16.300 erfassten Vergaben) — vor allem aus Deutschland, Dänemark, Belgien.
Angebotssprache: Polnisch.
So bewerben Sie sich
Die nächste nicht verpassen
Solche Ausschreibungen erreichen unsere Nutzer jeden Morgen um 7:30 Uhr — passend zur Firma, auf Deutsch.
Jetzt registrieren