Kompleksowa dostawa paliwa gazowego – gazu ziemnego wysokometanowego (E) do obiektów Zarządu Zieleni Miejskiej w Łodzi
Ihr Weg zur Abgabe
- Frist: 10. September um 00:00 — noch 7 Tage.
- Die Abgabestelle steht in der Bekanntmachung (Link rechts).
- Angebot und Nachweise in: POL.
- Nachweise sammeln — die Eignungsanforderungen stehen oben auf dieser Seite; zu vielen sagt Ihnen die Analyse, wie Sie drankommen.
Was der Auftraggeber sucht
(Numeracja zgodna z SWZ) 4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliwa gazowego do obiektów Zarządu Zieleni Miejskiej w Łodzi – Palmiarni oraz Ogrodu Botanicznego w okresie od dnia zawarcia umowy jednak nie wcześniej niż od 01.10.2026 r. do 30.09.2027 r. 4.1.1. W zakresie podstawowym: 4.1.1.1. Okres dostawy od dnia podpisania umowy jednak nie wcześniej niż od 01.10.2026 r. 4.1.1.2. Planowane zużycie paliwa gazowego w tym okresie w poszczególnych obiektach a) Palmiarnia – 382 149 kWh b) Ogród Botaniczny – 387 779 kWh 4.1.2. W zakresie zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji: 4.1.2.1. Okres dostawy od 01.01.2027 r. 4.1.2.2. Planowane zużycie paliwa gazowego w tym okresie w poszczególnych obiektach: a) Palmiarnia – 328 969 kWh b) Ogród Botaniczny – 678 520 kWh Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówienia w częściach. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej dostawy w…
Vollständige Beschreibung anzeigen
… sposób spójny i analogiczny do wszystkich wskazanych obszarów, w związku z tym optymalnym rozwiązaniem będzie wykonanie zadania przez jeden podmiot. Brak podziału zamówienia na części nie ogranicza dostępności dla małych i średnich przedsiębiorstw. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ. ZAMAWIAJĄCY: Miasto Łódź – Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi ul. Retkińska 41; 94-004 Łódź objęty działaniami Urzędu Miasta Łodzi jako podmiotu wykonującego zadania Centralnego Zamawiającego zgodnie z art. 44 ust. 2 i art. 49 ustawy Prawo Zamówień Publicznych PROWADZĄCY POSTĘPOWANIE: Wydział Zamówień Publicznych w Departamencie Organizacji Urzędu i Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Łodzi, ul. ks. Ignacego Skorupki 21, 90-532 Łódź tel.: +48 (42) 638-48-88 e-mail: [email protected] 27. INFORMACJA O PRZEWIDYWANYCH ZAMÓWIENIACH, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7 I 8 USTAWY PZP, JEŻELI ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE UDZIELENIE TAKICH ZAMÓWIEŃ Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 i 8 ustawy Pzp.
Auftrag
Art der Leistung
Vergabeunterlagen — Direktdownload
Wer bei diesem Auftraggeber bisher gewonnen hat
Über alle Auftragsarten dieses Auftraggebers — nicht nur diese Sparte. Eine Stadt kauft Software und Feuerwehrfahrzeuge beim selben Einkauf.
| Unternehmen | Zuschläge | Zeitraum |
|---|---|---|
| PreZero Service Centrum Sp. z o.o. | 18 | 2024–2026 |
| MPO Łódź Sp. z o.o. | 11 | 2024–2025 |
| Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. | 9 | 2023 |
| REMONDIS SP. Z O.O. | 8 | 2024–2026 |
| G&P TEAM Sp. z o.o. | 7 | 2025–2026 |
Wie oft dieser Auftraggeber so etwas ausschreibt
Kontakt Vergabestelle
Taktik
Dieses Verfahren gibt 8 Tage zwischen Veröffentlichung und Frist — üblich in diesem Land sind 17 (Mittel aus 7.899 Verfahren). Deutlich knapper als üblich: hier zählt die erste Woche.
Bieter aus dem Ausland
In Polen · Kraftstoffe & Energie gingen 91 Aufträge der letzten 3 Jahre an ausländische Firmen (von 25.280 erfassten Vergaben) — vor allem aus Spanien, Deutschland, Frankreich.
Angebotssprache: Polnisch.
So bewerben Sie sich
Die nächste nicht verpassen
Solche Ausschreibungen erreichen unsere Nutzer jeden Morgen um 7:30 Uhr — passend zur Firma, auf Deutsch.
Kostenlos starten