Dostawa sosów, zup, przypraw przetworzonych, kawy i herbaty oraz miodu naturalnego oraz soków i nektarów w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - sprawa nr 60/2026
Ihr Weg zur Abgabe
- Frist: 15. Oktober um 00:00 — noch 42 Tage.
- Die Abgabestelle steht in der Bekanntmachung (Link rechts).
- Angebot und Nachweise in: POL, POL, POL, POL.
- Nachweise sammeln — die Eignungsanforderungen stehen oben auf dieser Seite; zu vielen sagt Ihnen die Analyse, wie Sie drankommen.
Was der Auftraggeber sucht
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sosów, zup, przypraw przetworzonych, kawy i herbaty oraz miodu naturalnego oraz soków i nektarów w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy), zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego normami, ilościami i wymaganiami oraz na warunkach określonych przez Zamawiającego. Opis i liczba części zamówienia: Liczba zadań: 4 Zadanie nr 1: Dostawa sosów, zup, przypraw przetworzonych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) Zadanie nr 2: Dostawa kawy i herbaty w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) Zadanie nr 3: Dostawa miodu naturalnego w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) Zadanie nr 4: Dostawa soków i nektarów w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) . Miejsce dostaw dla zadania nr 1, 2, 3 i 4 - magazyny znajdują się: magazyn - ul. Bema 2,…
Vollständige Beschreibung anzeigen
… 86-300 Grudziądz magazyn - ul. Jagiełły 6, 86-300 Grudziądz magazyn - ul. Dworcowa 6A, 86-134 Grupa magazyn - Al. 3-go Maja 4, 86-200 Chełmno magazyn - ul. Czwartaków 1, 87-300 Brodnica Przedmiot zamówienia winien spełniać wymagania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa żywnościowego, a w szczególności m.in.: 1) ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz.U. z 2023 r., poz. 1448 z późn.zm.); 2) ustawą z dnia 21 grudnia 2000 r. o jakości handlowej artykułów rolno – spożywczych (Dz.U. z 2023 r. poz. 1980 z późn.zm.) 3) ustawą z dnia 16 grudnia 2005 r. o produktach pochodzenia zwierzęcego (Dz.U. z 2023 r., poz. 872, z późn.zm.); 4) rozporządzeniem WE nr 853/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. ustanawiające szczególne przepisy dotyczące higieny w odniesieniu do żywności pochodzenia zwierzęcego (Dz. U. UE. L. 139, poz.55 z dnia 30.04.2004 r. z późn.zm.); 5) rozporządzeniem WE nr 852/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie higieny środków spożywczych (Dz. U. UE. L. 139, poz. 1 z 30.04.2004 r. z późn.zm.); 6) rozporządzeniem WE nr 178/2002 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 28 stycznia 2002 r. ustanawiające ogólne zasady i wymagania prawa żywnościowego, powołujące Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności oraz ustanawiające procedury w zakresie bezpieczeństwa żywności (Dz.U. UE L 31, poz. 1 z dnia 1 lutego 2002 r. z późn.zm.). Przedmiot zamówienia dostarczony będzie w opakowaniach oznakowanych zgodniez Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 23 grudnia 2014 r. w sprawie znakowania poszczególnych rodzajów środków spożywczych (Dz.U. z 2015 r., poz. 29 z późn.zm.) oraz Rozporządzeniem WE nr 1935/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 października 2004 r. w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością oraz uchylającym Dyrektywy 80/590/EWG i 89/109/EWG (Dz.U.UE.L.2004.338.4 z późn.zm.), a także ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2023 r., poz. 1448 z późn.zm.). Opakowanie winno zawierać co najmniej informacje wskazane w treści dokumentacji zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza podczas realizacji niniejszej umowy stosowania opakowań zastępczych na produkty żywnościowe.
Auftrag
Art der Leistung
Vergabeunterlagen — Direktdownload
Wer bei diesem Auftraggeber bisher gewonnen hat
Über alle Auftragsarten dieses Auftraggebers — nicht nur diese Sparte. Eine Stadt kauft Software und Feuerwehrfahrzeuge beim selben Einkauf.
| Unternehmen | Zuschläge | Zeitraum |
|---|---|---|
| "TRANSTECH" Michał Helm Joanna Helm Sp. J. | 5 | 2024–2025 |
| Przedsiębiorstwo Handlowe KOGEX Sp. z o.o. | 4 | 2024–2025 |
| Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "BMS" Sp. j. Z. Bielecki | 4 | 2025 |
| MOTO BUDREX Sp. z o. o. | 3 | 2024–2025 |
| Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo - Usługowe "ELDOR" Łukasz Baranowski | 3 | 2024–2025 |
Wie oft dieser Auftraggeber so etwas ausschreibt
Kontakt Vergabestelle
Taktik
Dieses Verfahren gibt 43 Tage zwischen Veröffentlichung und Frist — üblich in diesem Land sind 17 (Mittel aus 7.899 Verfahren). Deutlich großzügiger als üblich — Zeit für ein gründliches Angebot statt eines schnellen.
Bieter aus dem Ausland
In Polen · Lebensmittel & Getränke gingen 22 Aufträge der letzten 3 Jahre an ausländische Firmen (von 63.105 erfassten Vergaben) — vor allem aus Bulgarien, Deutschland, Frankreich.
Angebotssprache: Polnisch.
So bewerben Sie sich
Die nächste nicht verpassen
Solche Ausschreibungen erreichen unsere Nutzer jeden Morgen um 7:30 Uhr — passend zur Firma, auf Deutsch.
Kostenlos starten