Zakup oleju napędowego do spalinowych oraz bimodalnych pojazdów trakcyjnych, będących w użytkowaniu Zamawiającego
Ihr Weg zur Abgabe
- Frist: 2. Oktober um 00:00 — noch 28 Tage.
- Die Abgabestelle steht in der Bekanntmachung (Link rechts).
- Angebot und Nachweise in: POL.
- Nachweise sammeln — nutzen Sie die Eignungs-Analyse oben: sie listet die Anforderungen und zu bekannten Bescheinigungen den Beschaffungsweg.
Was der Auftraggeber sucht
1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż przez wykonawcę na rzecz Zamawiającego oleju napędowego przeznaczonego do spalinowych oraz bimodalnych pojazdów trakcyjnych będących w użytkowaniu Zamawiającego, spełniającego wymagania właściwych obowiązujących polskich i europejskich norm oraz wymogi określone w Załączniku nr 2 do Wzoru umowy – „Wymaganiach jakościowych dotyczących dostarczanego paliwa” (dalej „Olej napędowy”) oraz dostarczenie Oleju napędowego do zbiorników naziemnych i zbiornika podziemnego, określonych szczegółowo w Załączniku nr 1 do Wzoru umowy- „Zbiornik naziemny/podziemny” (dalej „Zbiorniki”) znajdujących się w lokalizacjach, o których mowa w Rozdziale 2 ust. 2 SWZ, w ilości szacunkowej: 4 800 000 litrów. 2. Wykonawca zobowiązany jest dostarczać Olej napędowy w sposób ciągły zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego, w tym w razie potrzeby również w soboty, niedziele i…
Vollständige Beschreibung anzeigen
… święta oraz w pozostałe dni ustawowo wolne od pracy w rozumieniu Ustawy z dnia 18 stycznia 1951 r. o dniach wolnych od pracy, w oparciu o zamówienia składane przez Zamawiającego (dalej „Zamówienie”) do Zbiorników położonych w następujących lokalizacjach (dalej „Miejsce dostawy”): 1) w Poznaniu przy ul. Kolejowej 23 – 2 Zbiorniki naziemne o pojemności 5.000 litrów każdy, 2) w Wągrowcu przy ul. Leśnej 1D – 1 Zbiornik podziemny o pojemności 30.000 litrów, 3) w Lesznie przy ul. Zacisze 15E – 1 Zbiornik naziemny o pojemności 5.000 litrów. Zamawiający zastrzega możliwość zmiany Miejsca dostawy wg. zasad i na warunkach określonych w §11 ust. 2 lit. c Wzoru umowy. 3. Zamawiający każdorazowo określi w Zamówieniu: Miejsce dostawy, termin i godzinę dostawy oraz wielkość żądanej dostawy Oleju napędowego. Zamówienia będą składane odrębnie dla każdego z Miejsc dostawy, a termin ich realizacji mieścił się będzie w przedziale godzinowym od 6:00 do 16:00. 4. Zamawiający jest zobowiązany do składania Zamówień, o których mowa w ust. 2 na ilości Oleju napędowego stanowiące 80% z ilości określonej w ust. 1, (dalej „Ilość gwarantowana”). Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia ilości Oleju napędowego ponad Ilość gwarantowaną, tj. o ilość stanowiącą 20% ilości szacunkowej wskazanej w ust. 1, (dalej „Ilość opcjonalna”) - korzystając z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 Ustawy PZP (dalej „Opcja Ilości”). 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z Opcji Ilości jest uprawnieniem Zamawiającego. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia względem Zamawiającego z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z Opcji Ilości. Skorzystanie przez Zamawiającego z Opcji Ilości, obliguje wykonawcę do dostarczenia Zamawiającemu tej części Ilości opcjonalnej Oleju napędowego, która odpowiada zakresowi wykorzystanego przez Kupującego z Opcji Ilości. 6. Istotne postanowienia dotyczące warunków uruchamiania Opcji Ilości zostały określone we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. 7. Z uwagi na możliwe utrudnienia w dojeździe do: - zbiornika w lokalizacji Leszno zaleca się wykonywanie dostaw cysterną o pojemności nie większej niż 20 000 litrów – poglądowe zdjęcia dojazdu stanowią załącznik nr 9 do SWZ, - zbiorników w lokalizacji Poznań - poglądowe zdjęcie dojazdu stanowi załącznik nr 10 do SWZ. 8. Dostarczany Olej napędowy musi spełniać wymagania określone w Normie PN-EN 590:2022-08 oraz odpowiadać wymaganiom jakościowym dla paliw ciekłych zgodnie Rozporządzeniem Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1018), 9. Zamawiający informuje, że zakupiony Olej napędowy będzie wykorzystywał wyłącznie dla celów własnych. 10. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy: 1) nie podlegają wykluczeniu w okolicznościach, o których mowa w art. 108 ust. 1 Ustawy PZP, z zastrzeżeniem, że w Postępowaniu wykonawca nie podlega wykluczeniu w przypadku, o którym mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h Ustawy PZP, oraz w przypadku, o którym mowa w art. 108 ust. 1 pkt 2 Ustawy PZP, jeżeli osoba, o
Auftrag
Art der Leistung
Was Sie nachweisen müssen — Eignungskriterien
Wykonawca spełni warunek w zakresie uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, jeżeli wykaże, że posiada aktualną koncesję na obrót paliwami ciekłymi wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, lub inny równoważny dokume… vollständig leseneinklappen
Wykonawca spełni warunek w zakresie doświadczenia, jeżeli wykaże, że należycie wykonał, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonuje (przy czym w tym przypadku będzie liczona wartość zrealizowanej części przedmiotu umowy), w okresie… vollständig leseneinklappen
Vergabeunterlagen — Direktdownload
Wer bei diesem Auftraggeber bisher gewonnen hat
Über alle Auftragsarten dieses Auftraggebers — nicht nur diese Sparte. Eine Stadt kauft Software und Feuerwehrfahrzeuge beim selben Einkauf.
| Unternehmen | Zuschläge | Zeitraum |
|---|---|---|
| MOTOBUS Sp. z o.o. | 10 | 2024–2025 |
| "PETER RENZ" Sp. z o.o. | 8 | 2025–2026 |
| Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. | 7 | 2024–2026 |
| MAN Truck & Bus Polska sp. z o.o. | 6 | 2024–2026 |
| Maciej Winiarski Solutions | 5 | 2024–2025 |
Wie oft dieser Auftraggeber so etwas ausschreibt
Kontakt Vergabestelle
Taktik
Dieses Verfahren gibt 30 Tage zwischen Veröffentlichung und Frist — üblich in diesem Land sind 17 (Mittel aus 7.951 Verfahren). Ein normales Fenster für diesen Markt.
Bieter aus dem Ausland
In Polen · Kraftstoffe & Energie gingen 91 Aufträge der letzten 3 Jahre an ausländische Firmen (von 25.287 erfassten Vergaben) — vor allem aus Spanien, Deutschland, Frankreich.
Angebotssprache: Polnisch.
So bewerben Sie sich
Die nächste nicht verpassen
Solche Ausschreibungen erreichen unsere Nutzer jeden Morgen um 7:30 Uhr — passend zur Firma, auf Deutsch.
Jetzt registrieren