Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości znajdujących się na terenie Miasta Łodzi w sektorach: Bałuty i Śródmieście w okresie od 01.02.2027 r. do 31.01.2029 r
Ihr Weg zur Abgabe
- Frist: 24. September um 00:00 — noch 21 Tage.
- Die Abgabestelle steht in der Bekanntmachung (Link rechts).
- Angebot und Nachweise in: POL, POL.
- Nachweise sammeln — die Eignungsanforderungen stehen oben auf dieser Seite; zu vielen sagt Ihnen die Analyse, wie Sie drankommen.
Was der Auftraggeber sucht
(Numeracja zgodna z SWZ) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi polegającej na odbieraniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości znajdujących się na terenie Miasta Łodzi w sektorach: Bałuty i Śródmieście w okresie od 01.02.2027 r. do 31.01.2029 r 4.1. Usługa podzielona została na 2 części. 4.1.1. Część I - Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości znajdujących się na terenie miasta Łodzi w sektorze Bałuty w okresie od 1 lutego 2027 r. do 31 stycznia 2029 r. 4.1.2. Część II - Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości znajdujących się na terenie miasta Łodzi w sektorze Śródmieście w okresie od 1 lutego 2027 r. do 31 stycznia 2029 r. 4.2. Wykonawca może złożyć ofertę, na dowolną część lub części zamówienia. 4.3. Zamawiający nie przewiduje składania ofert wariantowych. 4.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje…
Vollständige Beschreibung anzeigen
… się w Załącznikach nr 1a oraz 1b do SWZ oraz we wzorach umowy stanowiących Załącznik nr 7a oraz 7b do SWZ. ZAMAWIAJĄCY: Miasto Łódź – Urząd Miasta Łodzi ul. Piotrkowska 104 90-926 Łódź działający jako podmiot wykonujący zadania Centralnego Zamawiającego zgodnie z art. 44 ust. 2 i art. 49 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. PROWADZĄCY POSTĘPOWANIE: Wydział Zamówień Publicznych w Departamencie Organizacji Urzędu i Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Łodzi, ul. ks. Ignacego Skorupki 21, 90-532 Łódź tel.: +48 (42) 638-48-88 e-mail: [email protected] 26. INFORMACJA O PRZEWIDYWANYCH ZAMÓWIENIACH, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7 I 8 USTAWY PZP, JEŻELI ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE UDZIELENIE TAKICH ZAMÓWIEŃ Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień podobnych do zamówienia podstawowego.
Auftrag
Art der Leistung
Wer bei diesem Auftraggeber bisher gewonnen hat
Über alle Auftragsarten dieses Auftraggebers — nicht nur diese Sparte. Eine Stadt kauft Software und Feuerwehrfahrzeuge beim selben Einkauf.
| Unternehmen | Zuschläge | Zeitraum |
|---|---|---|
| PreZero Service Centrum Sp. z o.o. | 18 | 2024–2026 |
| MPO Łódź Sp. z o.o. | 11 | 2024–2025 |
| Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. | 9 | 2023 |
| REMONDIS SP. Z O.O. | 8 | 2024–2026 |
| G&P TEAM Sp. z o.o. | 7 | 2025–2026 |
Wie oft dieser Auftraggeber so etwas ausschreibt
Kontakt Vergabestelle
Taktik
Dieses Verfahren gibt 22 Tage zwischen Veröffentlichung und Frist — üblich in diesem Land sind 17 (Mittel aus 7.899 Verfahren). Ein normales Fenster für diesen Markt.
Bieter aus dem Ausland
In Polen · Umwelt & Entsorgung gingen 40 Aufträge der letzten 3 Jahre an ausländische Firmen (von 56.042 erfassten Vergaben) — vor allem aus Bulgarien, Frankreich, Tschechien.
Angebotssprache: Polnisch.
So bewerben Sie sich
Die nächste nicht verpassen
Solche Ausschreibungen erreichen unsere Nutzer jeden Morgen um 7:30 Uhr — passend zur Firma, auf Deutsch.
Kostenlos starten