Transport van selectively collected PMD and paper&cardboard at the recycling parks of IVBO
Transport van selectief ingezameld pmd en papier&karton op de recyclageparken van IVBO — Originaltitel
BEBelgium · Brugge
Was der Auftraggeber sucht
Typisch ein Auftrag für Entsorgungs- und Reinigungsbetriebe, Umweltdienstleister.
Transport van selectief ingezameld pmd en papier&karton op de recyclageparken van IVBO
Beschreibung im Wortlaut der Bekanntmachung (DE).
Auftrag
AuftraggeberIVBO →
ArtDienstleistung
Auftragswertnicht veröffentlicht
Veröffentlicht31. Aug. 2026
Art der Leistung
90 · Umwelt & Entsorgung
CPV 90512000
Was Sie nachweisen müssen — Eignungskriterien
›
Minimum general yearly turnover
Een verklaring met betrekking tot de globale omzet voor de laatste drie (3) beschikbare boekjaren voorafgaand aan de limietdatum voor indiening van de offertes Minimumeisen: Minimaal €500.000
›
Enrolment in a trade register
Een bewijs van inschrijving in het handelsregister of equivalent
›
Specific authorisation or membership required
Alle noodzakelijke vergunningen en toelatingen om de Opdracht uit te voeren (vergunning uitbating, brandnormen, conformiteit van de elektrische installatie, en alle andere wettelijke verplichte vergunningen - eventueel ook voor het overslagstation)
›
Reference: past service contracts
Een lijst van de voornaamste vergelijkbare opdrachten uitgevoerd tijdens de laatste drie (3) jaren voorafgaand aan de limietdatum voor indiening van de offertes, met vermelding van het bedrag, de datum en van de privaat- of publiekrechtelijke instanties waarvo… vollständig leseneinklappen
Een lijst van de voornaamste vergelijkbare opdrachten uitgevoerd tijdens de laatste drie (3) jaren voorafgaand aan de limietdatum voor indiening van de offertes, met vermelding van het bedrag, de datum en van de privaat- of publiekrechtelijke instanties waarvoor de diensten bestemd waren. Deze lijst zal aangevuld worden door certificaten van de publieke overheid of een certificaat van privaatrechtelijke personen of, bij ontstentenis, door een verklaring van de inschrijver, die bewijzen dat de belangrijkste prestaties naar behoren zijn uitgevoerd, zowel met betrekking tot de wijze van uitvoering als met betrekking tot het resultaat Minimumeisen: Minstens 3
›
Facilities and research resources
Een lijst van het technisch personeel (met vermelding van leeftijd en datum van indiensttreding, zonder vermelding van de precieze namen van elke werknemer) dat wordt ingezet in het kader van deze Opdracht (eventueel ook bij het overslagstation), met aanduidin… vollständig leseneinklappen
Een lijst van het technisch personeel (met vermelding van leeftijd en datum van indiensttreding, zonder vermelding van de precieze namen van elke werknemer) dat wordt ingezet in het kader van deze Opdracht (eventueel ook bij het overslagstation), met aanduiding welke van deze personen technische opleiding(en) heeft ontvangen gedurende de drie (3) beschikbare jaren die voorafgaan aan de uitvoering van de Opdracht. De deelname aan de betreffende opleiding kan desgevallend gestaafd worden door een extern certificaat, hetzij door een intern certificaat getekend door het betreffende personeelslid (eventueel ook voor het overslagstation)
›
Facilities and research resources
Een gedetailleerde beschrijving van de werktuigen, het materieel, de technische uitrusting en het technologisch procedé waarvan de inschrijver gebruik zal maken voor de uitvoering van de Opdracht, inclusief deze van de onderaannemers en eventuele overslagstation
›
Facilities and research resources
Een beschrijving van de informatica-tools (hardware/software) waarover de inschrijver beschikt en die nodig zijn voor de administratieve opvolging van de Opdracht (eventueel ook voor het overslagstation)
›
Facilities and research resources
Indien van toepassing, een opgave van het deel/de delen van de Opdracht die de inschrijver voornemens is in onderaanneming te geven, en een volledige lijst met deze eventuele onderaannemer(s), inclusief het/de overslagcentrum/centra
›
Facilities and research resources
Een verklaring dat de inschrijver de inzamelrecipiënten die niet zijn eigendom zijn kan en zal laden en ledigen
›
Other economic/financial requirement
* Het UEA, waarmee de ondernemer verklaart dat hij zich niet bevindt in een van de uitsluitingssituaties als bedoeld in de artikelen 67 tot 69 van de wet van 17 juni 2016. Artikel 70 van de wet van 17 juni 2016 betreffende de overheidsopdrachten is van toepass… vollständig leseneinklappen
* Het UEA, waarmee de ondernemer verklaart dat hij zich niet bevindt in een van de uitsluitingssituaties als bedoeld in de artikelen 67 tot 69 van de wet van 17 juni 2016. Artikel 70 van de wet van 17 juni 2016 betreffende de overheidsopdrachten is van toepassing. Voor de in artikel 67 van de wet bedoelde uitsluitingsgronden deelt de gegadigde of inschrijver op eigen initiatief mee of hij bij het begin van de procedure de in artikel 70, lid 1, bedoelde corrigerende maatregelen heeft genomen.
›
Minimum general yearly turnover
Een verklaring met betrekking tot de globale omzet voor de laatste drie (3) beschikbare boekjaren voorafgaand aan de limietdatum voor indiening van de offertes Minimumeisen: Minimaal €500.000
›
Enrolment in a trade register
Een bewijs van inschrijving in het handelsregister of equivalent
›
Specific authorisation or membership required
Alle noodzakelijke vergunningen en toelatingen om de Opdracht uit te voeren (vergunning uitbating, brandnormen, conformiteit van de elektrische installatie, en alle andere wettelijke verplichte vergunningen - eventueel ook voor het overslagstation)
›
Reference: past service contracts
Een lijst van de voornaamste vergelijkbare opdrachten uitgevoerd tijdens de laatste drie (3) jaren voorafgaand aan de limietdatum voor indiening van de offertes, met vermelding van het bedrag, de datum en van de privaat- of publiekrechtelijke instanties waarvo… vollständig leseneinklappen
Een lijst van de voornaamste vergelijkbare opdrachten uitgevoerd tijdens de laatste drie (3) jaren voorafgaand aan de limietdatum voor indiening van de offertes, met vermelding van het bedrag, de datum en van de privaat- of publiekrechtelijke instanties waarvoor de diensten bestemd waren. Deze lijst zal aangevuld worden door certificaten van de publieke overheid of een certificaat van privaatrechtelijke personen of, bij ontstentenis, door een verklaring van de inschrijver, die bewijzen dat de belangrijkste prestaties naar behoren zijn uitgevoerd, zowel met betrekking tot de wijze van uitvoering als met betrekking tot het resultaat Minimumeisen: Minstens 3
›
Sicherheitsleistung gefordert
Vergabeunterlagen — Direktdownload
⤓
Vergabeunterlagen des Auftraggebers
Leistungsbeschreibung und Anlagen beim Auftraggeber — meist ohne Anmeldung einsehbar
⤓
Bekanntmachung als PDF (DE)
Die vollständige Bekanntmachung, amtlicher Wortlaut
Wer bei diesem Auftraggeber bisher gewonnen hat
Über alle Auftragsarten dieses Auftraggebers — nicht nur diese Sparte. Eine Stadt kauft Software und Feuerwehrfahrzeuge beim selben Einkauf.
| Unternehmen | Zuschläge | Zeitraum |
|---|---|---|
| Van Gansewinkel | 2 | 2015 |
| Brenntag | 1 | 2025 |
| CALDIC-BELGIUM NV | 1 | 2025 |
| CARRIERES ET FOURS A CHAUX DUMONT-WAUTIER | 1 | 2025 |
| Cevi NV | 1 | 2024 |
Aus 13,7 Mio. erfassten Zuschlägen · wer regelmäßig gewinnt, kennt die Anforderungen dieses Auftraggebers — das ist Ihr Wettbewerb.
Wie oft dieser Auftraggeber so etwas ausschreibt
3
2024
10
2025
4
2026
17 Verfahren in dieser Kategorie seit 2019. Öffentliche Beschaffung wiederholt sich — wer den Rhythmus kennt, bereitet sich vor, statt zu reagieren.
Kontakt Vergabestelle
Webseitewww.ivbo.be/
28
Tage bis zur Frist — Dienstag, 29. September um 00:00
Taktik
Dieses Verfahren gibt 29 Tage zwischen Veröffentlichung und Frist — üblich in diesem Land sind 42 (Mittel aus 3.027 Verfahren). Deutlich knapper als üblich: hier zählt die erste Woche.
So bewerben Sie sich
Vollständige Bekanntmachung lesen — Original + Unterlagen
Führt direkt zu dieser Ausschreibung auf TED — Tenders Electronic Daily. Dort stehen Leistungsbeschreibung und alle Anlagen.
Nachweise zusammenstellen — in Niederländisch
Die 14 Kriterien links, dazu Ihr Preis.
Abgabe über TED — Tenders Electronic Daily vor Fristablauf
Elektronische Abgabe — beim ersten Mal Zeit für die Portal-Registrierung einplanen.
Die nächste nicht verpassen
Solche Ausschreibungen erreichen unsere Nutzer jeden Morgen um 7:30 Uhr — passend zur Firma, auf Deutsch.
Kostenlos starten