56-56A villamosvonal peronok akadálymentesítése
HUHungary · Budapest
Was der Auftraggeber sucht
Eine Stadt macht Straßenbahnhaltestellen zwischen Dózsa György tér und Hűvösvölgy barrierefrei, damit alle Fahrgäste diese nutzen können.
- Streckenabschnitt: Dózsa György tér bis Hűvösvölgy Endstation
- Leistung: Barrierefreiheit an Straßenbahnhaltestellen (Linien 56-56A)
- Leistungsart: Ausführung/Bauwerk
Typisch ein Auftrag für Bau- und Handwerksbetriebe.
Vereinfacht aus der amtlichen Bekanntmachung — der Wortlaut folgt darunter.
56-56A villamosvonal megállóinak akadálymentesítésének (Dózsa György tér - Hűvösvölgy végállomás közötti szakaszon) kivitelezése
Beschreibung im Wortlaut der Bekanntmachung (DE).
Auftrag
ArtBauleistung
Auftragswertnicht veröffentlicht
Veröffentlicht31. Aug. 2026
Art der Leistung
45 · Bauarbeiten71 · Architektur & Ingenieurwesen
CPV 45234128 · 45233120 · 45234126 · 45234129 · 45316200 · 45316212 · 45316213 · 71500000
Was Sie nachweisen müssen — Eignungskriterien
›
Enrolment in a professional register
A Kbt. 65. § (1) bek. c) pontja és a 322/2015. (X.30.) Kormányrendelet (továbbiakban: Építési Kr.) a 21. § (1) bek. alapján: Sz.1. Alkalmatlan az ajánlattevő, amennyiben (i) az építőipari kivitelezési tevékenységet végző gazdasági szereplő nem szerepel az épít… vollständig leseneinklappen
A Kbt. 65. § (1) bek. c) pontja és a 322/2015. (X.30.) Kormányrendelet (továbbiakban: Építési Kr.) a 21. § (1) bek. alapján: Sz.1. Alkalmatlan az ajánlattevő, amennyiben (i) az építőipari kivitelezési tevékenységet végző gazdasági szereplő nem szerepel az építőipari kivitelezési tevékenységhez kapcsolódóan az illetékes országos szakmai kamarának a magyar építészetről szóló 2023. évi C. törvény szerinti nyilvántartásában, illetve (ii) a nem Magyarországon letelepedett építőipari kivitelezési tevékenységet végző gazdasági szereplő nem szerepel a letelepedése szerinti ország nyilvántartásában, vagy ha nem rendelkezik a letelepedése szerinti országban előírt engedéllyel, jogosítvánnyal vagy szervezeti, kamarai tagsággal. Szakmai tevékenység végzésére vonatkozó alkalmasság igazolása: A Sz.1. pontban előírt követelmény igazolása tekintetében Ajánlatkérő hivatkozik a 321/2015. (X. 30.) Kr. 26. § (2) bekezdésében rögzítettekre.A Kbt. 67. § (1) bekezdésben, valamint a Kr. 1. § (1) bekezdésben foglaltak alapján az Ajánlattevő ajánlatában köteles az alkalmassági követelményeknek való megfelelés tekintetében az EEKD-ba foglalt nyilatkozatát benyújtani. Ajánlatkérő elfogadja ajánlattevők egyszerű nyilatkozatát az EEKD IV. Részének α: pont kitöltésével. A Kbt. 69. § (4)-(7) bekezdése alapján az alkalmassági követelményre vonatkozó igazolások benyújtására felhívott gazdasági szereplőnek az alábbiak szerint szükséges igazolnia, hogy megfelel az alkalmassági követelménynek: A Magyarországon letelepedett gazdasági szereplő esetén a nyilvántartásban szereplés tényét az ajánlatkérő ellenőrzi a céginformációs szolgálattól ingyenesen, elektronikusan kérhető cégjegyzékadatok, az egyéni vállalkozók nyilvántartásának, illetve az építőipari kivitelezési tevékenységet végzők névjegyzékének adatai alapján, nem Magyarországon letelepedett gazdasági szereplő esetén a 2014/24/EU európai parlamenti és tanácsi irányelv XI. mellékletében felsorolt nyilvántartások szerinti igazolást (kivonatot) vagy egyéb igazolást, vagy nyilatkozatot kell igazolásként benyújtani. A nyilvántartásokban szereplés tényét – amennyiben a Kbt. 69. § (11) bek. szerinti nyilván-ban a vonatkozó adatok, illetve tények ingyenes ellenőrzésére nincsen mód – a nyilvántartás kivonatának, a nyilvántartást vezető szerv által kiállított igazolásnak vagy a nyilvántartásban szereplés tényét igazoló dokumentumnak az egyszerű másolatban történő benyújtásával szükséges igazolni.
›
Vergabeunterlagen — Direktdownload
⤓
Vergabeunterlagen des Auftraggebers
Leistungsbeschreibung und Anlagen beim Auftraggeber — meist ohne Anmeldung einsehbar
⤓
Bekanntmachung als PDF (DE)
Die vollständige Bekanntmachung, amtlicher Wortlaut
Wer bei diesem Auftraggeber bisher gewonnen hat
Über alle Auftragsarten dieses Auftraggebers — nicht nur diese Sparte. Eine Stadt kauft Software und Feuerwehrfahrzeuge beim selben Einkauf.
| Unternehmen | Zuschläge | Zeitraum |
|---|---|---|
| Telekom Rendszerintegráció Zártkörűen Működő Részvénytársaság | 14 | 2023–2026 |
| FŐMTERV Mérnöki Tervező Zrt. | 5 | 2025–2026 |
| Senso-Media Fejlesztő és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság | 5 | 2023–2026 |
| ArrivaBus Korlátolt Felelősségű Társaság | 4 | 2024 |
| Mercarius Flottakezelő Korlátolt Felelősségű Társaság | 3 | 2024–2026 |
Aus 13,7 Mio. erfassten Zuschlägen · wer regelmäßig gewinnt, kennt die Anforderungen dieses Auftraggebers — das ist Ihr Wettbewerb.
Wie oft dieser Auftraggeber so etwas ausschreibt
9
2024
45
2025
27
2026
81 Verfahren in dieser Kategorie seit 2019. Öffentliche Beschaffung wiederholt sich — wer den Rhythmus kennt, bereitet sich vor, statt zu reagieren.
Kontakt Vergabestelle
Webseitewww.bkk.hu
16
Tage bis zur Frist — Donnerstag, 17. September um 00:00
Taktik
Dieses Verfahren gibt 17 Tage zwischen Veröffentlichung und Frist — üblich in diesem Land sind 30 (Mittel aus 641 Verfahren). Deutlich knapper als üblich: hier zählt die erste Woche.
So bewerben Sie sich
Vollständige Bekanntmachung lesen — Original + Unterlagen
Führt direkt zu dieser Ausschreibung auf TED — Tenders Electronic Daily. Dort stehen Leistungsbeschreibung und alle Anlagen.
Nachweise zusammenstellen — in Ungarisch
Die 6 Kriterien links, dazu Ihr Preis.
Abgabe über TED — Tenders Electronic Daily vor Fristablauf
Elektronische Abgabe — beim ersten Mal Zeit für die Portal-Registrierung einplanen.
Die nächste nicht verpassen
Solche Ausschreibungen erreichen unsere Nutzer jeden Morgen um 7:30 Uhr — passend zur Firma, auf Deutsch.
Kostenlos starten