Palo Alto NGFW/Cortex XDR licenc megújítás (1686)
HUHungary · Veszprém
Was der Auftraggeber sucht
Typisch ein Auftrag für Nachrichten- und Funktechnik-Anbieter.
Pannon Egyetem részére Palo Alto NGFW, illetve Cortex XDR licenc megújítás
Beschreibung im Wortlaut der Bekanntmachung (DE).
Auftrag
AuftraggeberPannon Egyetem →
ArtLieferauftrag
Auftragswertnicht veröffentlicht
Veröffentlicht31. Aug. 2026
Art der Leistung
32 · Funk-, TV- & Nachrichtentechnik
CPV 32424000
Was Sie nachweisen müssen — Eignungskriterien
›
Reference: past supply contracts
M.1. a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 21. § (1) bekezdés a) pontjára figyelemmel az eljárást megindító felhívás feladásától visszafelé számított 3 évben (36 hónapban) nem rendelkezik bármilyen tűzfalhoz legalább összesen 5 db tűzfalberendezéshez licenc adás… vollständig leseneinklappen
M.1. a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 21. § (1) bekezdés a) pontjára figyelemmel az eljárást megindító felhívás feladásától visszafelé számított 3 évben (36 hónapban) nem rendelkezik bármilyen tűzfalhoz legalább összesen 5 db tűzfalberendezéshez licenc adásvételére és/vagy szállítására vonatkozó referenciával. A referencia előírásnak való megfelelés több szerződéssel igazolható. MEGKÖVETELT IGAZOLÁSI MÓDOK: Ajánlatkérő az alkalmasság előzetes igazolásaként elfogadja az M.1. alkalmassági követelmények tekintetében az EEKD IV. részének „Alfa” pontjának kitöltését, nem kéri a részletes adatok megadását a nyilatkozati szakaszban. Kbt. 69.§ (4) bekezdés szerinti felhívásra: M.1. a Korm. rendelet 21. § (3) bek. a) pontjára figyelemmel az eljárást megindító felhívás feladá-sát megelőző 3 (három) év (36 hónap) legjelentősebb közbeszerzés tárgya szerinti referenciáinak igazolását vagy nyilatkozatot. (A referenciákat a Korm. rendelet 22. § (1) bekezdés szerinti igazolás vagy nyilatkozat csatolásával kell igazolni.) Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a Korm. rendelet 21.§ (3a) bekezdésére, azaz ajánlatkérő a 3 év (36 hónap) alatt befejezett, de legfeljebb 6 éven belül megkezdett szolgáltatás megrendeléseket veszi figyelembe. Az igazolás(ok), illetve nyilatkozat(ok) tartalmazzák legalább a következő adatokat: - a teljesítés ideje (kezdő és befejező időpont: nap, hónap, év bontásban), - a szerződést kötő másik fél (a kapcsolattartó nevét és elérhetőségét (e-mail cím és/vagy tele-fonszám) is feltüntetve), - a szállítás vagy adásvétel tárgya, mennyiség, - továbbá nyilatkozni kell arról, hogy a teljesítés az előírásoknak és a szerződésnek megfele-lően történt-e. Amennyiben a teljesítés nem a szerződésnek megfelelően történt, ismertetni kell az igazo-lásban vagy nyilatkozatban az eltérés okát és mértékét, valamint a gazdasági szereplő szer-ződésszegése esetén annak tényét, hogy a gazdasági szereplő szerződésszegésért való fele-lőssége fennáll-e. Ha az alkalmasság igazolása az ajánlattevő vagy az alkalmasság igazolásában részt vevő más szervezet nyilatkozatával történik, a nyilatkozat tartalmazza azt is, hogy a szerződést kötő másik fél vitatja-e a teljesítés szerződésszerűségét vagy – amennyiben a gazdasági sze-replő erről nyilatkozott – azt a körülményt, hogy a gazdasági szereplő szerződésszegésért való felelőssége nem áll fenn. Amennyiben ajánlatevő a referenciát közös ajánlattevőként teljesítette, úgy a nyilatkozat(ok)ból, illetve referenciaigazolás(ok)ból egyértelműen ki kell derülnie, hogy az ajánlattevő a referencia mely részeit teljesítette. Ajánlatkérő rögzíti, hogy amennyiben egy gazdasági szereplő referencia-ként olyan korábbi teljesítést kíván bemutatni, amelyben közös ajánlattevő vagy projekttársaság tagjaként teljesített, abban az esetben az Ajánlatkérő csak azt fogadja el az alkalmasság igazolása-ként, amely közös ajánlattevőként vagy projekttársaság tagjaként saját hányadban kielégíti az előírt alkalmassági feltételeket, figyelemmel a Kbt. 140. § (9) bekezdésében meghatározottakra is. Közös ajánlattétel esetén irányadó a Kbt. 65.§(6) bek-e., Kapacitás biztosítása a Kbt. 65.§(7) bek.), 67.§(1) bek. alapján. Irányadó még a Kbt. 65.§-a, 69. § (11a) bekezdés és a 65.§ (12) bekezdése, valamint a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet rendelkezései. A gazd-i szereplő az alkalmassági követelmények teljesítésére vonatkozó részletes adatokat tartal-mazó, az eljárást megindító felhívásban előírt saját nyilatkozatait az alkalmassági követelmények tekintetében az eljárást megindító felhívásban előírt igazolások benyújtására vonatkozó szabályok szerint, az ajánlatkérő a Kbt. 69.§(4) bek. szerinti felhívására köteles benyújtani. Az igazolások benyújtására kötelezett ajánlattevő ajánlata vonatkozásában az ajánlatkérő ellenőrzi az alkalmassági követelmények teljesülését a Kbt. 69. § (11) bekezdés szerinti adatbázisok alapján. Az előírt alkalmassági követelményeknek az ajánlattevők bármely más szervezet vagy személy kapacitására támaszkodva is megfel
›
Sicherheitsleistung gefordert
Vergabeunterlagen — Direktdownload
⤓
Vergabeunterlagen des Auftraggebers
Leistungsbeschreibung und Anlagen beim Auftraggeber — meist ohne Anmeldung einsehbar
⤓
Bekanntmachung als PDF (DE)
Die vollständige Bekanntmachung, amtlicher Wortlaut
Wer bei diesem Auftraggeber bisher gewonnen hat
Über alle Auftragsarten dieses Auftraggebers — nicht nur diese Sparte. Eine Stadt kauft Software und Feuerwehrfahrzeuge beim selben Einkauf.
| Unternehmen | Zuschläge | Zeitraum |
|---|---|---|
| Kulcsár Építészstúdió Kft. | 2 | 2025 |
| Spark Promotions Kereskedelmi Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság | 2 | 2024 |
| Pátria Nyomda Zártkörűen Működő Részvénytársaság | 2 | 2024–2025 |
| Kancellár.hu Informatikai Tanácsadó Zrt. | 2 | 2024–2025 |
| Bentley Labor Kereskedelmi Kft | 1 | 2024 |
Aus 13,7 Mio. erfassten Zuschlägen · wer regelmäßig gewinnt, kennt die Anforderungen dieses Auftraggebers — das ist Ihr Wettbewerb.
Wie oft dieser Auftraggeber so etwas ausschreibt
3
2024
4
2025
4
2026
11 Verfahren in dieser Kategorie seit 2019. Öffentliche Beschaffung wiederholt sich — wer den Rhythmus kennt, bereitet sich vor, statt zu reagieren.
Kontakt Vergabestelle
Webseiteuni-pannon.hu
29
Tage bis zur Frist — Mittwoch, 30. September um 00:00
Taktik
Dieses Verfahren gibt 30 Tage zwischen Veröffentlichung und Frist — üblich in diesem Land sind 29 (Mittel aus 657 Verfahren). Ein normales Fenster für diesen Markt.
So bewerben Sie sich
Vollständige Bekanntmachung lesen — Original + Unterlagen
Führt direkt zu dieser Ausschreibung auf TED — Tenders Electronic Daily. Dort stehen Leistungsbeschreibung und alle Anlagen.
Nachweise zusammenstellen — in Ungarisch
Die 1 Kriterien links, dazu Ihr Preis.
Abgabe über TED — Tenders Electronic Daily vor Fristablauf
Elektronische Abgabe — beim ersten Mal Zeit für die Portal-Registrierung einplanen.
Die nächste nicht verpassen
Solche Ausschreibungen erreichen unsere Nutzer jeden Morgen um 7:30 Uhr — passend zur Firma, auf Deutsch.
Kostenlos starten