Осигуряване на техническа и логистична подкрепа при организиране и провеждане на специализирани събития и развитие на проф. общности,и за организиране на публични събития,информационни кампании,управление на профили в социалните мрежи,медийно планиране,рекламни кампании,осигуряване на рекламни материали и консумативи за събитията, създаване на онлайн общност и осигуряване на логистична подкрепа.
Was der Auftraggeber sucht
Ein Auftragnehmer soll in Bulgarien Großveranstaltungen (ca. 11 Stück) und kleine Events (mind. 42 Stück) für ein EU-Forschungsprojekt organisieren, mit technischer und logistischer Unterstützung, Medienarbeit und Online-Community-Betreuung.
- 11 große Veranstaltungen (Typ A) mit mind. 100 Teilnehmern pro Veranstaltung; insgesamt mind. 5.000 Teilnehmer bis 30.11.2028
- Mind. 42 kleine Veranstaltungen (Typ B) mit 20–100 Teilnehmern; insgesamt mind. 3.000 Teilnehmer
- Leistungen: Planung, Koordination, Registrierung, Audio-Visuelle Ausstattung, Referenten/Moderatoren, Videoaufzeichnung, Medienplanung, Social-Media-Management, Werbematerialien, Catering (falls zutreffend); über 80% der Events in Sofia
Предметът на настоящата обществена поръчка включва избор на изпълнител за осигуряване на техническа и логистична подкрепа при организиране и провеждане на специализирани и публични събития, развитие на професионални общности, провеждане на информационни и рекламни кампании, управление на профили в социалните мрежи, медийно планиране, осигуряване на рекламни материали и консумативи за събитията, създаване на онлайн общност и други свързани дейности с цел популяризиране на проект № 101250707 BRAIN++, изпълняван по Програма „Хоризонт Европа“. В рамките на поръчката се предвижда организиране и провеждане на два типа събития, условно наречени събития Тип А и събития Тип Б: – Големи събития Тип А (конференции, форуми, хакатони) – ориентировъчно 11 броя, с минимум 100 участници на събитие, като до 30.11.2026 г. целта е да се проведат събития за 600 участници, а за целия период до 30.11.2028 г. …
Auftrag
Art der Leistung
Was Sie nachweisen müssen — Eignungskriterien
Възложителят определя критерий за подбор по чл. 61, ал. 1, т. 1 от ЗОП – участникът следва да е реализирал през последните 3 (три) приключили финансови години в зависимост от датата, на която участникът е създаден или е започнал дейността си, минимален оборот … vollständig leseneinklappen
Vergabeunterlagen — Direktdownload
Kontakt Vergabestelle
Taktik
Dieses Verfahren gibt 28 Tage zwischen Veröffentlichung und Frist — üblich in diesem Land sind 30 (Mittel aus 1.762 Verfahren). Ein normales Fenster für diesen Markt.
Die Frist fällt auf einen Montag — Ihr letzter voller Arbeitstag ist der Freitag davor. Nachweise und Bürgschaften bis Donnerstag beisammen haben.
So bewerben Sie sich
Die nächste nicht verpassen
Solche Ausschreibungen erreichen unsere Nutzer jeden Morgen um 7:30 Uhr — passend zur Firma, auf Deutsch.
Kostenlos starten