Осигуряване на техническа и логистична подкрепа при организиране и провеждане на специализирани събития и развитие на проф. общности,и за организиране на публични събития,информационни кампании,управление на профили в социалните мрежи,медийно планиране,рекламни кампании,осигуряване на рекламни материали и консумативи за събитията, създаване на онлайн общност и осигуряване на логистична подкрепа.
Was der Auftraggeber sucht
Ein Dienstleister soll technische und logistische Unterstützung für Veranstaltungen, Online-Gemeinschaften und Werbekampagnen im Rahmen des EU-Projekts BRAIN++ erbringen.
- 11 große Veranstaltungen (Typ A) mit mindestens 100 Teilnehmern pro Veranstaltung: bis 30.11.2026 insgesamt 600 Teilnehmer, bis 30.11.2028 mindestens 5.000 Teilnehmer
- Mindestens 42 kleine Veranstaltungen (Typ B) mit 20–100 Teilnehmern pro Veranstaltung und mindestens 3.000 Teilnehmern insgesamt
- Leistungsumfang: Kommunikation, Medienbetreuung, Werbematerialien, Catering, Referenten, technische Ausrüstung, Logistik, Bühne, Ton und Videoaufzeichnung
Предметът на настоящата обществена поръчка включва избор на изпълнител за осигуряване на техническа и логистична подкрепа при организиране и провеждане на специализирани и публични събития, развитие на професионални общности, провеждане на информационни и рекламни кампании, управление на профили в социалните мрежи, медийно планиране, осигуряване на рекламни материали и консумативи за събитията, създаване на онлайн общност и други свързани дейности с цел популяризиране на проект № 101250707 BRAIN++, изпълняван по Програма „Хоризонт Европа“. В рамките на поръчката се предвижда организиране и провеждане на два типа събития, условно наречени събития Тип А и събития Тип Б: – Големи събития Тип А (конференции, форуми, хакатони) – ориентировъчно 11 броя, с минимум 100 участници на събитие, като до 30.11.2026 г. целта е да се проведат събития за 600 участници, а за целия период до 30.11.2028 г. …
Auftrag
Art der Leistung
Taktik
Vergleichbare Vergaben in diesem Land und dieser Branche hatten im Median 3 Bieter (aus 2.234 Vergaben) — ein normales Feld für diesen Markt.
Dieses Verfahren gibt 29 Tage zwischen Veröffentlichung und Frist — üblich in diesem Land sind 30 (Mittel aus 1.688 Verfahren). Ein normales Fenster für diesen Markt.
Die Frist fällt auf einen Montag — Ihr letzter voller Arbeitstag ist der Freitag davor. Nachweise und Bürgschaften bis Donnerstag beisammen haben.
So bewerben Sie sich
895000Die nächste nicht verpassen
Solche Ausschreibungen erreichen unsere Nutzer jeden Morgen um 7:30 Uhr — passend zur Firma, auf Deutsch.
Kostenlos starten