Procedura aperta per l’affidamento di servizi assicurativi in favore di Principia per il triennio 31.12.2026/31.12.2029, suddivisa in n. 6 Lotti
Włochy · MILANO
Czego szuka zamawiający
Procedura aperta per l’affidamento di servizi assicurativi in favore di Principia per il triennio 31.12.2026/31.12.2029, suddivisa in n. 6 Lotti
Opis w brzmieniu ogłoszenia (DE).
Zamówienie
ZamawiającyPRINCIPIA S.P.A.
RodzajUsługi
Wartość szacunkowa880.000 €
Opublikowano1 września 2026
KategoriaUsługi finansowe i ubezpieczeniowe · CPV 66510000
Kto dotąd tu wygrywał
| Wykonawca | Udzielone zamówienia | Okres |
|---|---|---|
| AON SPA | 5 | 2025–2026 |
| Legance - Avvocati Associati | 2 | 2025–2026 |
| PRAXI SPA | 2 | 2026 |
| DPS INFORMATICA SNC DI PRESELLO GIANNI & C. | 2 | 2025 |
| Bureau Veritas Nexta Srl | 2 | 2025–2026 |
Z 13,7 mln udokumentowanych udzieleń · stali zwycięzcy znają wymagania tego zamawiającego — to Państwa konkurencja.
12
dni do terminu — poniedziałek, 14 września 00:00
Jak złożyć ofertę
Przeczytaj pełne ogłoszenie — Oryginał + dokumenty
Prowadzi bezpośrednio do tego postępowania na TED — Tenders Electronic Daily. Tam znajdą Państwo opis przedmiotu zamówienia i wszystkie załączniki.
Dokumenty zamówienia — bezpośrednie pobranie
Specyfikacja i załączniki u zamawiającego — zwykle dostępne bez rejestracji.
Takie przetargi codziennie o 7:30 w Państwa skrzynce.
Zacznij bezpłatnie →