Procedura otwarta na świadczenie usług ubezpieczeniowych na rzecz Principia na trzyletni okres 31.12.2026/31.12.2029, podzielona na 6 Lotów
Procedura aperta per l’affidamento di servizi assicurativi in favore di Principia per il triennio 31.12.2026/31.12.2029, suddivisa in n. 6 Lotti
Włochy
Twoja droga do złożenia oferty
- Termin: 14 września 10:00 — zostało 11 dni.
- Miejsce składania wskazano w ogłoszeniu (link po prawej).
- Oferta i dokumenty w języku: ITA, ITA, ITA, ITA, ITA, ITA.
- Skompletuj dokumenty — warunki udziału są wyżej na tej stronie; przy wielu analiza podpowiada, jak je zdobyć.
Zestawione automatycznie z ogłoszenia i dokumentacji — bez gwarancji; wiążące jest brzmienie postępowania.
Clement
Referencje i zaświadczenia z Twojego kraju liczą się w całej UE pełnoprawnie — po to jest europejskie prawo zamówień.
Oferenci zagraniczni
W kategorii Włochy firmy zagraniczne wygrały 2091 zamówień w ciągu 3 lat (z 2 126 066 odnotowanych) — głównie z Francja, Niemcy, Hiszpania.
Zmierzone na powiązanych danych o udzieleniach; zagraniczni zwycięzcy działający przez lokalną spółkę liczą się jako krajowi — realny udział jest wyższy.
Czego szuka zamawiający
Procedura aperta per l’affidamento di servizi assicurativi in favore di Principia per il triennio 31.12.2026/31.12.2029, suddivisa in n. 6 Lotti
Opis w brzmieniu ogłoszenia (DE). Z wersji TED — Tenders Electronic Daily tego samego ogłoszenia.
Zamówienie
ZamawiającyPRINCIPIA S.P.A.
RodzajUsługi
Wartość szacunkowa225.000 €
Opublikowano2 września 2026
Kto dotąd tu wygrywał
| Wykonawca | Udzielone zamówienia | Okres |
|---|---|---|
| AON SPA | 5 | 2025–2026 |
| Legance - Avvocati Associati | 2 | 2025–2026 |
| PRAXI SPA | 2 | 2026 |
| DPS INFORMATICA SNC DI PRESELLO GIANNI & C. | 2 | 2025 |
| Bureau Veritas Nexta Srl | 2 | 2025–2026 |
Z 13,7 mln udokumentowanych udzieleń · stali zwycięzcy znają wymagania tego zamawiającego — to Państwa konkurencja.
11
dni do terminu — poniedziałek, 14 września 10:00
Jak złożyć ofertę
Przeczytaj pełne ogłoszenie — Oryginał + dokumenty
Prowadzi bezpośrednio do tego postępowania na the publishing platform via ANAC PVL. Tam znajdą Państwo opis przedmiotu zamówienia i wszystkie załączniki.
Dokumenty zamówienia — bezpośrednie pobranie
Specyfikacja i załączniki u zamawiającego — zwykle dostępne bez rejestracji. Z wersji TED — Tenders Electronic Daily tego samego ogłoszenia.
Ogłoszenie urzędowe
the publishing platform via ANAC PVL ↗Ogłoszenie
TED — Tenders Electronic Daily ↗Ogłoszenie
Takie przetargi codziennie o 7:30 w Państwa skrzynce.
Zacznij bezpłatnie →