Procedura otwarta dla powierzenia usług organizacji, przyjmowania, opieki i integracji dla 30 wnioskodawców-posiadaczy ochrony międzynarodowej i ich rodzin (D.M. 18/11/2019 i wytyczne) w kontynuacji projektu SAI
Procedura aperta per l’affidamento dei servizi di organizzazione, accoglienza, tutela e integrazione per n.30 richiedenti-titolari di protezione internazionale e dei loro familiari (D.M. 18/11/2019 e linee guida) in prosecuzione del progetto SAI
Włochy
Twoja droga do złożenia oferty
- Termin: 17 września 10:00 — zostało 15 dni.
- Miejsce składania wskazano w ogłoszeniu (link po prawej).
- Skompletuj dokumenty — warunki udziału są wyżej na tej stronie; przy wielu analiza podpowiada, jak je zdobyć.
Zestawione automatycznie z ogłoszenia i dokumentacji — bez gwarancji; wiążące jest brzmienie postępowania.
Clement
Referencje i zaświadczenia z Twojego kraju liczą się w całej UE pełnoprawnie — po to jest europejskie prawo zamówień.
Oferenci zagraniczni
W kategorii Włochy firmy zagraniczne wygrały 2091 zamówień w ciągu 3 lat (z 2 126 066 odnotowanych) — głównie z Francja, Niemcy, Hiszpania.
Zmierzone na powiązanych danych o udzieleniach; zagraniczni zwycięzcy działający przez lokalną spółkę liczą się jako krajowi — realny udział jest wyższy.
Zamówienie
ZamawiającyACCORDO CONVENZIONALE CONSORTILE PER L'ISTITUZIONE DELLA CENTRALE UNICA DI COMMITTENZA COMUNI DI CAMPOMARINO, GUGLIONESI E TERMOLI
RodzajUsługi
Wartość szacunkowa1.160.560 €
Opublikowano2 września 2026
Kto dotąd tu wygrywał
| Wykonawca | Udzielone zamówienia | Okres |
|---|---|---|
| Sirio Società Cooperativa Sociale | 15 | 2024–2026 |
| Synergie Italia Agenzia per il lavoro S.p.A. | 9 | 2024–2026 |
| D.R. MULTISERVICE SRL | 8 | 2025–2026 |
| PA DIGITALE ADRIATICA | 7 | 2025–2026 |
| G.E.A. TRAVEL SRL | 6 | 2025–2026 |
Z 13,7 mln udokumentowanych udzieleń · stali zwycięzcy znają wymagania tego zamawiającego — to Państwa konkurencja.
15
dni do terminu — czwartek, 17 września 10:00
Jak złożyć ofertę
Przeczytaj pełne ogłoszenie — Oryginał + dokumenty
Prowadzi bezpośrednio do tego postępowania na the publishing platform via ANAC PVL. Tam znajdą Państwo opis przedmiotu zamówienia i wszystkie załączniki.
Takie przetargi codziennie o 7:30 w Państwa skrzynce.
Zacznij bezpłatnie →