ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 02/2026 ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΨΗ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΥΠΗΡ. ΣΙΤΙΣΗΣ ΤΩΝ ΚΦΑΑ ΤΗΣ ΑΜΚΕ ΣΥΝΥΠΑΡΞΙΣ
Grecja · jak tu składać oferty →
Twoja droga do złożenia oferty
- Termin: 21 września 15:00 — zostało 17 dni.
- Ofertę składasz na ΚΗΜΔΗΣ / ΕΣΗΔΗΣ — nie u nas i nie e-mailem. ↗
- Skompletuj dokumenty — warunki udziału są wyżej na tej stronie; przy wielu analiza podpowiada, jak je zdobyć.
Zestawione automatycznie z ogłoszenia i dokumentacji — bez gwarancji; wiążące jest brzmienie postępowania.
Clement
Gdy ostatnio rozstrzygano tu porównywalne zamówienia, na stole leżała zwykle jedna oferta — solidna oferta ma realne szanse.
Referencje i zaświadczenia z Twojego kraju liczą się w całej UE pełnoprawnie — po to jest europejskie prawo zamówień.
Oferenci zagraniczni
W kategorii Grecja · Hotele i gastronomia firmy zagraniczne wygrały 31 zamówień w ciągu 3 lat (z 10 308 odnotowanych) — głównie z Francja, Stany Zjednoczone, Belgia.
Typowa konkurencja: mediana 1 (z 8 zamówień).
Zmierzone na powiązanych danych o udzieleniach; zagraniczni zwycięzcy działający przez lokalną spółkę liczą się jako krajowi — realny udział jest wyższy.
Czego szuka zamawiający
ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ: 02/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΨΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΜΕ ΤΙΤΛΟ «ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΓΕΥΜΑΤΩΝ (CATERING) ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΑ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΑΣΥΝΟΔΕΥΤΩΝ ΑΝΗΛΙΚΩΝ ΑΙΤΟΥΝΤΩΝ ΑΣΥΛΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ» ΜΕΣΩ ΕΣΗΔΗΣ ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΒΕΛΤΙΣΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ – ΤΙΜΗΣ» ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΣΥΜΒΑΣΗΣ: 01/11-31/12/2026
Opis w brzmieniu ogłoszenia (DE).
Zamówienie
ZamawiającyΣΥΝΥΠΑΡΞΙΣ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ
RodzajUsługi
Wartość szacunkowa92.232 €
Opublikowano1 września 2026
KategoriaHotele i gastronomia · CPV 55523000-2
Kto dotąd tu wygrywał
| Wykonawca | Udzielone zamówienia | Okres |
|---|---|---|
| KORINTHIAN FOODS ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ | 17 | 2025–2026 |
| ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΙΟΥ | 8 | 2025–2026 |
| Γ. ΔΙΠΛΑΣ & ΣΙΑ Ο.Ε. | 7 | 2026 |
| PHOENIX FACILITY SERVISES ΜΟΝ. Α.Ε. | 6 | 2026 |
| ΥΙΟΙ Κ.ΠΟΥΛΙΟΥ Ο.Ε. | 5 | 2025–2026 |
Z 13,7 mln udokumentowanych udzieleń · stali zwycięzcy znają wymagania tego zamawiającego — to Państwa konkurencja.
Jak często ten zamawiający ogłasza takie zamówienia
20242
202512
202624
Kto zna rytm, przygotowuje się, zamiast reagować.
17
dni do terminu — poniedziałek, 21 września 15:00
Jak złożyć ofertę
Otwórz ΚΗΜΔΗΣ / ΕΣΗΔΗΣ i wyszukaj tam:
26PROC019720779Ogłoszenie nosi ten numer na portalu. Jeśli wyszukiwarka nic nie znajdzie, proszę spróbować tytułu lub nazwy zamawiającego.
Takie przetargi codziennie o 7:30 w Państwa skrzynce.
Zarejestruj się →