ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERT NA COROCZNĄ OBSŁUGĘ TECHNICZNĄ SPRZĘTU I OPROGRAMOWANIA SZPITALA (UMOWA RAMOWA 199/2026)
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΤΗΣΙΑΣ Π.Υ.ΤΕΧΝ. ΥΠΟΣΤ/ΞΗΣ ΤΩΝ Υ/Π (HARDWARE-SOFTWARE) ΤΟΥ ΝΟΣ/ΜΕΙΟΥ (Δ/ΣΜΟΣ 199/2026)
Grecja
Twoja droga do złożenia oferty
- Termin: 4 września 00:00 — zostało 1 dzień.
- Ofertę składasz na ΚΗΜΔΗΣ / ΕΣΗΔΗΣ — nie u nas i nie e-mailem. ↗
- Skompletuj dokumenty — warunki udziału są wyżej na tej stronie; przy wielu analiza podpowiada, jak je zdobyć.
Zestawione automatycznie z ogłoszenia i dokumentacji — bez gwarancji; wiążące jest brzmienie postępowania.
Clement
Referencje i zaświadczenia z Twojego kraju liczą się w całej UE pełnoprawnie — po to jest europejskie prawo zamówień.
Za duże na jedną firmę? Konsorcjum albo poleganie na zasobach: referencje i obrót partnera się liczą (art. 63 dyr. 2014/24) — także transgranicznie.
Oferenci zagraniczni
W kategorii Grecja · Usługi informatyczne firmy zagraniczne wygrały 299 zamówień w ciągu 3 lat (z 20 568 odnotowanych) — głównie z Włochy, Cypr, Niemcy.
Typowa konkurencja: mediana 1 (z 4 zamówień).
Zmierzone na powiązanych danych o udzieleniach; zagraniczni zwycięzcy działający przez lokalną spółkę liczą się jako krajowi — realny udział jest wyższy.
Czego szuka zamawiający
ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (HARDWARE - SOFTWARE) ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ (1) ΕΤΟΣ.
Opis w brzmieniu ogłoszenia (DE).
Zamówienie
ZamawiającyΓ. ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ«ΑΓ. ΣΑΒΒΑΣ»
RodzajUsługi
Wartość szacunkowa24.194 €
Opublikowano1 września 2026
KategoriaUsługi informatyczne · CPV 72611000-6
Kto dotąd tu wygrywał
| Wykonawca | Udzielone zamówienia | Okres |
|---|---|---|
| ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Ν ΑΕ | 27 | 2023–2026 |
| ΠΡΩΤΟΝ ΑΕ | 24 | 2023–2026 |
| ΕΝΔΟΣΚΟΠΙΚΗ Α.Ε. | 21 | 2023–2026 |
| ΕΝΟΡΑΣΙΣ Α.Ε. | 14 | 2024–2025 |
| ΣΙΑΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΕΕ | 14 | 2023–2026 |
Z 13,7 mln udokumentowanych udzieleń · stali zwycięzcy znają wymagania tego zamawiającego — to Państwa konkurencja.
Jak często ten zamawiający ogłasza takie zamówienia
20232
202411
202510
202610
Kto zna rytm, przygotowuje się, zamiast reagować.
1
dni do terminu — piątek, 4 września 00:00
Jak złożyć ofertę
Otwórz ΚΗΜΔΗΣ / ΕΣΗΔΗΣ i wyszukaj tam:
26PROC019706674Ogłoszenie nosi ten numer na portalu. Jeśli wyszukiwarka nic nie znajdzie, proszę spróbować tytułu lub nazwy zamawiającego.
Takie przetargi codziennie o 7:30 w Państwa skrzynce.
Zacznij bezpłatnie →