Ofertę składasz na EKR — nie u nas i nie e-mailem. ↗
Oferta i dokumenty w języku: HUN.
Skompletuj dokumenty — skorzystaj z analizy wyżej: wymienia warunki, a przy znanych zaświadczeniach drogę ich uzyskania.
Zestawione automatycznie z ogłoszenia i dokumentacji — bez gwarancji; wiążące jest brzmienie postępowania.
Clement
Referencje i zaświadczenia z Twojego kraju liczą się w całej UE pełnoprawnie — po to jest europejskie prawo zamówień.
Oferenci zagraniczni
W kategorii Węgry firmy zagraniczne wygrały 305 zamówień w ciągu 3 lat (z 20 716 odnotowanych) — głównie z Niemcy, Czechy, Chorwacja.
Zmierzone na powiązanych danych o udzieleniach; zagraniczni zwycięzcy działający przez lokalną spółkę liczą się jako krajowi — realny udział jest wyższy.
Czego szuka zamawiający
Csoportos balesetbiztosítás megvásárlása a Héraklész Programban részt vevő utánpótláskorú sportolók részére. A Program résztvevői a hivatalos sporttevékenységet folytató, utánpótlás korú sportolók, összesen 951 fő. A biztosítottak létszáma a közbeszerzési eljárás végleges ajánlati felhívásában meghatározott létszámhoz képest legfeljebb + 30%-kal változhat. A szerződő felek a mennyiségi eltérést (mint a biztosítottak létszámában bekövetkező változást) olyan előre-látható és ismert módosulásnak tekintik a Kbt. 141. § (4) bek. a) pontja alapján, amely nem változtatja meg a szerződés általános jellegét. A szerződés határozott 1 (egy) éves időtartamra jön létre. A határozott időtartam lejáratának időpontja: a kockázatviselés kezdő napját követő 1 (egy) év utolsó napjának CET 24:00 óra, kivéve, ha a Felek a szerződést további 1 (egy) évvel a Kbt. 141. § (4) bek. a) pontjának megfelelően…
Pokaż pełny opis
… meghosszabbítják. Ez esetben a hatályba lépést követő 2 (kettő) év utolsó napjának CET 24:00 óra. A meghosszabbítás részletes feltételei a szerződéstervezetben foglaltak szerint. A kockázatviselés kezdetének tervezett időpontja: 2026. 11.10. Biztosítási összegek: - baleseti halál: 1.000.000 Ft, - baleseti rokkantság (1-100%): 2.000.000 Ft, - baleseti műtéti térítés (100 %): 1.000.000 Ft, - baleseti kórházi napi térítés (1-30 napig): 10.000 Ft, - csonttörés (egyösszegű): 100.000 Ft.
Opis w brzmieniu ogłoszenia (DE). Z wersji TED — Tenders Electronic Daily tego samego ogłoszenia.
Co musisz wykazać — warunki udziału
Z ogłoszenia tego samego postępowania na TED — Tenders Electronic Daily.
›
Referencje: usługiM1) Alkalmatlan az Ajánlattevő, ha nem rendelkezik az eljárást megindító felhívás feladásának napjától visszafelé számított 3 éven belül befejezett, de legfeljebb 6 éven belül megkezdett, minimum 3 hónapon keresztül folyamatosan teljesített, csoportos balesetb… ▸▾
M1) Alkalmatlan az Ajánlattevő, ha nem rendelkezik az eljárást megindító felhívás feladásának napjától visszafelé számított 3 éven belül befejezett, de legfeljebb 6 éven belül megkezdett, minimum 3 hónapon keresztül folyamatosan teljesített, csoportos balesetbiztosítási szolgáltatás nyújtására vonatkozó referenciával, amely szerint a biztosítottak száma legalább 40 fő volt. Az előírt alkalmassági követelménynek való megfelelés legfeljebb öt szerződéssel (referenciával) teljesíthető, amely szerződésekben az időtartamok és a biztosítotti létszám is összeadható. Alkalmassági követelmény igazolása: Előzetes igazolás: A Kbt. 67.§ (1) bekezdésében foglaltak alapján ajánlattevő (AT) ajánlatában köteles az alkalmassági követelményeknek való megfelelés teljesülése tekintetében az egységes európai közbeszerzési dokumentumba (EEKD) foglalt nyilatkozatát benyújtani. Ajánlatkérő (AK) a 321/2015. (X.30.) Korm. rend. 2.§ (5) bekezdése alapján rögzíti, hogy az M1) pontban foglalt alkalmassági követelmény előzetes igazolására elfogadja, ha a gazdasági szereplő az ajánlathoz csatolandó EEKD IV. rész α pontjában nyilatkozik („igennel” kitölti) arról, hogy megfelel az előírt alkalmassági követelményeknek. Ebben az esetben az alkalmassági követelményt nem kell az EEKD formanyomtatvány IV. rész C-D. pontjaiban feltüntetni. Utólagos igazolás: Az alábbiakban előírt igazolásokat kizárólag az AK Kbt. 69.§-a szerinti felhívására szükséges benyújtani a felszólított AT-nek. M1) Ajánlattevő mutassa be a 321/2015. (X. 30.) Korm. rend. 21. § (3) bekezdés a) pontja alapján a felhívás feladásától visszafelé számított három évben befejezett, de legfeljebb hat éven belül megkezdett teljesítéseit, figyelemmel 321/2015. (X. 30.) Korm. rend. 21. § (3a) bekezdés a) pontjára. A csoportos balesetbiztosítási szolgáltatás nyújtására vonatkozó referenciáit a 321/2015. (X. 30.) Korm. rend. 22. § (1) bek-ben meghatározott formában és 22. § (2) bek-ben megadott tartalom szerint igazolva szükséges benyújtani az alábbi tartalommal: - ajánlattevő (a szerződést teljesítő kedvezményezett) neve, címe - a teljesítés ideje (kezdő és befejező időpontja év/hónap/nap bontásban) - a szerződést kötő másik fél adatai (neve, székhelye; az információt szolgáltató kapcsolattartó személy elérhetősége, e-mail cím/telefonszám - a szolgáltatás tárgya és mennyisége: az elvégzett szolgáltatás tárgyának rövid bemutatását megadva az alkalmasság minimumkövetelményeinél meghatározott adatokat az egyes referenciák vonatkozásában (olyan részletességgel, hogy abból az alkalmassági követelményeknek történő megfelelés egyértelműen megállapítható legyen) - nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a teljesítés az előírásoknak és a szerződésnek megfelelően történt-e. Amennyiben a teljesítés nem a szerződésnek megfelelően történt, ismertetni kell az igazolásban vagy nyilatkozatban az eltérés okát és mértékét, valamint a gazdasági szereplő szerződésszegése esetén annak tényét, hogy a gazdasági szereplő szerződésszegésért való felelőssége fennáll-e. Ha az alkalmasság igazolása az ajánlattevő vagy az alkalmasság igazolásában részt vevő más szervezet nyilatkozatával történik, a nyilatkozat tartalmazza azt is, hogy a szerződést kötő másik fél vitatja-e a teljesítés szerződésszerűségét vagy – amennyiben a gazdasági szereplő erről nyilatkozott – azt a körülményt, hogy a gazdasági szereplő szerződésszegésért való felelőssége nem áll fenn. A 321/2015. (X.30.) Korm. rend. 21/A.§-ában foglalt jogszabályi előírások értelmében az ajánlatkérő a teljesítés igazolásaként köteles elfogadni annak igazolását, ha a referencia követelményben foglalt eredmény vagy tevékenység a szerződés részteljesítéseként valósult meg. Az ajánlatkérő köteles elfogadni azon megvalósult teljesítések igazolását is, amelyek esetén bár szerződésszegés történt, de a gazdasági szereplő szerződésszegésért való felelőssége – a szerződést kötő másik fél által nem vitatottan – nem áll fenn. A 321/2015. (X.30.) Korm. rend. 22.§ (4) bek-ben foglalt jogszabályi elő
Zamówienie
ZamawiającyNemzeti Sportfejlesztési és Módszertani Intézet
RodzajUsługi
Wartość szacunkowawartość nieopublikowana
Opublikowano3 września 2026
Kto dotąd tu wygrywał
Wykonawca
Udzielone zamówienia
Okres
A-GENI Könyvvizsgáló és Tanácsadó Iroda Korlátolt Felelősségű Társaság
2
2025–2026
LeasePlan Hungária Gépjárműpark Kezelő és Finanszírozó Zártkörű Részvénytársaság
1
2026
Dockland Services Korlátolt Felelősségű Társaság
1
2026
TSO MEDICAL Hungary Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
1
2025
Mercarius Flottakezelő Korlátolt Felelősségű Társaság
1
2025
Z 13,7 mln udokumentowanych udzieleń · stali zwycięzcy znają wymagania tego zamawiającego — to Państwa konkurencja.