Livraisons successives d'un médicament remboursé dans le cadre du Programme pharmaceutique intitulé TRAITEMENT PAR IMMUNOGLOBULINES DES MALADIES NEUROLOGIQUES, B.67 pour les besoins de l'Hôpital Régional Général de Kielce.
Sukcesywne dostawy leku refundowanego w ramach Programu Lekowego pn. LECZENIE IMMUNOGLOBULINAMI CHORÓB NEUROLOGICZNYCH, B.67 dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.
Pologne · Kielce
Votre chemin vers le dépôt
- Échéance : 5 octobre à 00:00 — encore 32 jours.
- Le lieu de dépôt figure dans l'avis (lien à droite).
- Offre et justificatifs en : POL.
- Réunissez vos justificatifs — utilisez l'analyse d'éligibilité ci-dessus : elle liste les exigences et le chemin d'obtention des attestations connues.
Soumissionnaires étrangers
En Pologne · Équipements médicaux & pharmacie, 5 084 marchés ont été remportés par des entreprises étrangères sur 3 ans (sur 270 819 attributions recensées) — surtout de Allemagne, France, Tchéquie.
Ce que recherche l'acheteur
Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy leku refundowanego w ramach Programu Lekowego pn. LECZENIE IMMUNOGLOBULINAMI CHORÓB NEUROLOGICZNYCH, B.67 dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Program lekowy: LECZENIE IMMUNOGLOBULINAMI CHORÓB NEUROLOGICZNYCH, B.67 - Pakiet nr 1 - Immunoglobulinum humanum normale. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo - cenowy. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera załącznik nr załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach umowy sukcesywnej. Przez produkty lecznicze, stanowiące przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. - Prawo farmaceutyczne Zaoferowane produkty lecznicze muszą być dopuszczone do obrotu na…
Afficher la description complète
… zasadach określonych w art. 3 albo art. 4 ust. 1 i 2 albo art. 4a ustawy – Prawo farmaceutyczne. Cena za wykonanie zamówienia musi być obliczona zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami, w szczególności przepisami o podatku od towarów i usług, o rachunkowości, oraz z Obwieszczeniem Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych aktualnym na dzień składania ofert, a także zgodnie z warunkami określonymi w niniejszej specyfikacji. Zamawiający zastrzega prawo odrzucenia oferty na podstawie art. 226 ust 1 pkt 5) tj. cena jednostkowa nie może przekroczyć ceny wysokości limitu finansowania z Obwieszczeniem Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych aktualnym na dzień składania ofert.
Ce que vous devez prouver — critères d'aptitude
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, wobec których brak jest podstaw do wykluczenia z postępowania na podstawie art. 108 ust 1 oraz art. 109 ust. 1 pkt. 5), 7), 8), art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w z… ▸▾
Marché
Qui a déjà remporté des marchés ici
| Entreprise | Attributions | Période |
|---|---|---|
| URTICA Sp.z o.o. | 36 | 2024–2026 |
| Farmacol Logistyka Sp. z o.o. | 25 | 2024–2026 |
| Medtronic Poland Sp. z o.o. | 23 | 2024–2026 |
| Abbott Medical Sp. z o.o. | 18 | 2024–2026 |
| SALUS INTERNATIONAL SP. Z O.O. | 14 | 2024 |
À quelle fréquence cet acheteur lance ce type de marché
Qui connaît le rythme se prépare au lieu de réagir.