Sukcesywne dostawy leku refundowanego w ramach Programu Lekowego pn. LECZENIE IMMUNOGLOBULINAMI CHORÓB NEUROLOGICZNYCH, B.67 dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.
Poland · Kielce
Your path to submission
- Deadline: 5 October at 00:00 — 32 days left.
- The submission point is stated in the notice (link on the right).
- Offer and evidence in: POL.
- Collect your evidence — use the eligibility analysis above: it lists the requirements and, for known certificates, how to get them.
Foreign bidders
In Poland · Medical equipment & pharma, 5,084 contracts went to foreign companies over the last 3 years (of 270,819 recorded awards) — mostly from Germany, France, Czechia.
What the buyer is looking for
Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy leku refundowanego w ramach Programu Lekowego pn. LECZENIE IMMUNOGLOBULINAMI CHORÓB NEUROLOGICZNYCH, B.67 dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Program lekowy: LECZENIE IMMUNOGLOBULINAMI CHORÓB NEUROLOGICZNYCH, B.67 - Pakiet nr 1 - Immunoglobulinum humanum normale. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo - cenowy. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera załącznik nr załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach umowy sukcesywnej. Przez produkty lecznicze, stanowiące przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. - Prawo farmaceutyczne Zaoferowane produkty lecznicze muszą być dopuszczone do obrotu na…
Show full description
… zasadach określonych w art. 3 albo art. 4 ust. 1 i 2 albo art. 4a ustawy – Prawo farmaceutyczne. Cena za wykonanie zamówienia musi być obliczona zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami, w szczególności przepisami o podatku od towarów i usług, o rachunkowości, oraz z Obwieszczeniem Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych aktualnym na dzień składania ofert, a także zgodnie z warunkami określonymi w niniejszej specyfikacji. Zamawiający zastrzega prawo odrzucenia oferty na podstawie art. 226 ust 1 pkt 5) tj. cena jednostkowa nie może przekroczyć ceny wysokości limitu finansowania z Obwieszczeniem Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych aktualnym na dzień składania ofert.
What you must prove — eligibility criteria
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, wobec których brak jest podstaw do wykluczenia z postępowania na podstawie art. 108 ust 1 oraz art. 109 ust. 1 pkt. 5), 7), 8), art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w z… ▸▾
Contract
Who has won here before
| Company | Awards | Period |
|---|---|---|
| URTICA Sp.z o.o. | 36 | 2024–2026 |
| Farmacol Logistyka Sp. z o.o. | 25 | 2024–2026 |
| Medtronic Poland Sp. z o.o. | 23 | 2024–2026 |
| Abbott Medical Sp. z o.o. | 18 | 2024–2026 |
| SALUS INTERNATIONAL SP. Z O.O. | 14 | 2024 |
How often this buyer tenders this
Who knows the rhythm prepares instead of reacting.