Dostawa elementów architektonicznych do obsługi wypoczynku i turystyki wokół centrum odwiedzin na nieruchomościach: №56873.93.43, №80217.33.347 i nieruchomość №56873.93.218, do obiektu: „Budowa centrum odwiedzin – II etap na nieruchomości stara №093043, nowa №56873.93.43, miejscowość „Bakadżik", na terenie wsi Pobeda, Gmina „Tundzha"
„Доставка на архитектурни елементи за обслужване на отдиха и туризма около посетителски център в имоти: №56873.93.43, №80217.33.347 и имот №56873.93.218, към обект: „Изграждане на посетителски център – II – ри етап в имот стар №093043, нов №56873.93.43, местност „Бакаджик“, в землището на с. Победа, Община „Тунджа“
Bułgaria · гр.Ямбол
Twoja droga do złożenia oferty
- Termin: 24 września 00:00 — zostało 21 dni.
- Miejsce składania wskazano w ogłoszeniu (link po prawej).
- Oferta i dokumenty w języku: BUL.
- Skompletuj dokumenty — skorzystaj z analizy wyżej: wymienia warunki, a przy znanych zaświadczeniach drogę ich uzyskania.
Oferenci zagraniczni
Wśród 382 odnotowanych zamówień (Bułgaria · Maszyny budowlane i górnicze, 3 lata) brak zagranicznego zwycięzcy — kto tu startuje, jest pionierem.
Typowa konkurencja: mediana 1 (z 196 zamówień).
Czego szuka zamawiający
Предмет на настоящата поръчка е избор на изпълнител за доставка и монтаж на архитектурни елементи за обслужване на отдиха и туризма около посетителски център в имоти: №56873.93.43, №80217.33.347 и имот №56873.93.218, към обект: „Изграждане на посетителски център – II – ри етап в имот стар №093043, нов №56873.93.43, местност „Бакаджик“, в землището на с. Победа, Община „Тунджа“, във връзка с изпълнението на Договор за субсидия по инструмента за предприсъединителна помощ №РД-02-29-603/23.06.2025г. - „Да опазим биоразнообразието и природата за нашето бъдеще“, Акроним: OurFuture, финансиран по първа покана за концепционни бележки по териториалната стратегия на (INTERREG VI-A) Програма ИПП България – Турция 2021 – 2027, покана за предложения: 2021ТС16IPCB005-2023-2. Видовете оборудване, предмет на доставката и монтажа, минималните технически характеристики/параметри и необходимите количества…
Pokaż pełny opis
… са посочени в Таблица 1 към Технически спецификации, както следва: въжена линия/тролей - 1 бр., люлеещи се стъпала - 1 бр., въжен мост - 1 бр., соларна смарт пейка - 2 бр., паркова пейка с облегалка - 10 бр., дървена беседка /шестоъгълна/ - 2 бр., дървено кошче за отпадъци - 20 бр., стойка за 3 броя велосипеди -2 бр. Срок за изпълнение – доставката и монтажа на оборудването следва да се извърши до 60 /шестдесет/ календарни дни, считано от датата на получаване на Възлагателно писмо от представител на Възложителя, но не по-късно от 01.03.2027 г. * В предложения срок за доставка се включва и срокът, необходим за монтаж на оборудването. * Участник, в чиято оферта се съдържа срок за доставка и монтаж, който е по-дълъг от посочения срок, ще бъде отстранен от участие в процедурата за възлагане на обществена поръчка. Място на изпълнение – оборудването, предмет на поръчката следва да се достави и монтира в имот №56873.93.239, местност „Бакаджик“, землище на с. Победа, Община „Тунджа“, съгласно Разрешение за поставяне и Схема за поставяне, които ще бъдат предоставени на Изпълнителя с възлагателно писмо за изпълнение на дейностите.
Co musisz wykazać — warunki udziału
Участникът следва да е изпълнил през последните три години, считано от датата на подаване на офертата най-малко една дейност, с предмет, идентичен или сходен с този на поръчката. * Под „дейност с предмет, идентичен или сходен с този на поръчката, следва да се … ▸▾
Участникът следва да прилага Система за управление на качеството БДС EN ISO 9001:2015 или еквивалент с обхват в съответствие с предмета на поръчката. При подаване на офертата, за съответствие с критерия за подбор, участниците представят информация, като попълв… ▸▾
Zamówienie
Kto dotąd tu wygrywał
| Wykonawca | Udzielone zamówienia | Okres |
|---|---|---|
| "В Консулт проект" ЕООД | 33 | 2024–2026 |
| СТРАНДЖАТА БГ ЕООД | 8 | 2024–2026 |
| ВАССТРОЙ - КОНСУЛТ ООД | 7 | 2024–2026 |
| ТЕХНОСТРОЙ - ИНЖЕНЕРИНГ 99 АД | 7 | 2024–2026 |
| ЧАПЪРА-ММ ЕООД | 6 | 2024–2026 |
Jak często ten zamawiający ogłasza takie zamówienia
Kto zna rytm, przygotowuje się, zamiast reagować.