Procedura aperta ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs. n. 36/2023, con applicazione del criterio dell’offerta economicamente più vantaggiosa individuata sulla base del miglior rapporto qualità/prezzo ai sensi dell’art. 108, comma 1, del D.Lgs. 36/2023, per l’affidamento dei Servizi di progetto di fattibilità tecnica-economica (PFTE), della progettazione esecutiva (PE), del coordinamento della sicurezza in fase di progettazione ed esecuzione (CSE, CSP), della direzione lavori, assistenza, misura e con
Włochy
Twoja droga do złożenia oferty
- Termin: 24 września 10:00 — zostało 21 dni.
- Miejsce składania wskazano w ogłoszeniu (link po prawej).
- Skompletuj dokumenty — warunki udziału są wyżej na tej stronie; przy wielu analiza podpowiada, jak je zdobyć.
Zestawione automatycznie z ogłoszenia i dokumentacji — bez gwarancji; wiążące jest brzmienie postępowania.
Clement
Referencje i zaświadczenia z Twojego kraju liczą się w całej UE pełnoprawnie — po to jest europejskie prawo zamówień.
Za duże na jedną firmę? Konsorcjum albo poleganie na zasobach: referencje i obrót partnera się liczą (art. 63 dyr. 2014/24) — także transgranicznie.
Oferenci zagraniczni
W kategorii Włochy firmy zagraniczne wygrały 2091 zamówień w ciągu 3 lat (z 2 129 497 odnotowanych) — głównie z Francja, Niemcy, Hiszpania.
Zmierzone na powiązanych danych o udzieleniach; zagraniczni zwycięzcy działający przez lokalną spółkę liczą się jako krajowi — realny udział jest wyższy.
Zamówienie
ZamawiającyUNITE' DES COMMUNES VALDOTAINES GRAND-COMBIN
RodzajUsługi
Wartość szacunkowa198.516 €
Opublikowano3 września 2026
Kto dotąd tu wygrywał
| Wykonawca | Udzielone zamówienia | Okres |
|---|---|---|
| GI GROUP S.P.A. | 9 | 2024–2025 |
| MONT FALLERE SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE | 3 | 2025 |
| Arjo Italia S.p.A. | 2 | 2024 |
| AUTORIPARAZIONI GIACHINO GUIDO & C. S.N.C. | 2 | 2024–2026 |
| RANDSTAD SPA | 2 | 2026 |
Z 13,7 mln udokumentowanych udzieleń · stali zwycięzcy znają wymagania tego zamawiającego — to Państwa konkurencja.
21
dni do terminu — czwartek, 24 września 10:00
Jak złożyć ofertę
Przeczytaj pełne ogłoszenie — Oryginał + dokumenty
Prowadzi bezpośrednio do tego postępowania na the publishing platform via ANAC PVL. Tam znajdą Państwo opis przedmiotu zamówienia i wszystkie załączniki.
Takie przetargi codziennie o 7:30 w Państwa skrzynce.
Zarejestruj się →