Zapytanie ofertowe nr Γ.Π.9505/01-09-2026 dotyczące zamówienia Odczynnika
Γ.Π.9505/01-09-2026 Πρόσκληση για υποβολή οικονομικής προσφοράς σχετικά με την προμήθεια Αντιδραστηρ
Grecja
Twoja droga do złożenia oferty
- Termin: 7 września 12:00 — zostało 5 dni.
- Ofertę składasz na ΚΗΜΔΗΣ / ΕΣΗΔΗΣ — nie u nas i nie e-mailem. ↗
- Skompletuj dokumenty — warunki udziału są wyżej na tej stronie; przy wielu analiza podpowiada, jak je zdobyć.
Zestawione automatycznie z ogłoszenia i dokumentacji — bez gwarancji; wiążące jest brzmienie postępowania.
Clement
Gdy ostatnio rozstrzygano tu porównywalne zamówienia, na stole leżała zwykle jedna oferta — solidna oferta ma realne szanse.
Referencje i zaświadczenia z Twojego kraju liczą się w całej UE pełnoprawnie — po to jest europejskie prawo zamówień.
Oferenci zagraniczni
W kategorii Grecja · Sprzęt laboratoryjny i pomiarowy firmy zagraniczne wygrały 151 zamówień w ciągu 3 lat (z 9489 odnotowanych) — głównie z Niemcy, Włochy, Francja.
Typowa konkurencja: mediana 1 (z 9 zamówień).
Zmierzone na powiązanych danych o udzieleniach; zagraniczni zwycięzcy działający przez lokalną spółkę liczą się jako krajowi — realny udział jest wyższy.
Czego szuka zamawiający
Γ.Π.9505/01-09-2026 Πρόσκληση για υποβολή οικονομικής προσφοράς σχετικά με την προμήθεια Αντιδραστηρίων [CPV: 38434500-1].
Opis w brzmieniu ogłoszenia (DE).
Zamówienie
ZamawiającyΝΟΜ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ
RodzajDostawy
Wartość szacunkowa7.877 €
Opublikowano1 września 2026
KategoriaSprzęt laboratoryjny i pomiarowy · CPV 38434500-1
Kto dotąd tu wygrywał
| Wykonawca | Udzielone zamówienia | Okres |
|---|---|---|
| ΜΠΡΑΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 15 | 2024–2026 |
| ΑΡΗΤΗ Α.Ε. | 14 | 2024–2026 |
| CNTS ΟΛΟΚΛΗΡ. ΤΗΛ/ΚΕΣ ΛΥΣΕΙΣ ΕΠΕ | 12 | 2024–2026 |
| ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Ν ΑΕ | 10 | 2024–2026 |
| SIEMENS HEALTHINEERS Α.Ε. | 10 | 2025–2026 |
Z 13,7 mln udokumentowanych udzieleń · stali zwycięzcy znają wymagania tego zamawiającego — to Państwa konkurencja.
Jak często ten zamawiający ogłasza takie zamówienia
202411
202518
202610
Kto zna rytm, przygotowuje się, zamiast reagować.
5
dni do terminu — poniedziałek, 7 września 12:00
Jak złożyć ofertę
Otwórz ΚΗΜΔΗΣ / ΕΣΗΔΗΣ i wyszukaj tam:
26PROC019703234Ogłoszenie nosi ten numer na portalu. Jeśli wyszukiwarka nic nie znajdzie, proszę spróbować tytułu lub nazwy zamawiającego.
Takie przetargi codziennie o 7:30 w Państwa skrzynce.
Zacznij bezpłatnie →