„Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP KSRG Lipiny Dolne”
Poland · Potok Górny
Your path to submission
- Deadline: 11 September at 00:00 — 7 days left.
- The submission point is stated in the notice (link on the right).
- Offer and evidence in: POL.
- Collect your evidence — use the eligibility analysis above: it lists the requirements and, for known certificates, how to get them.
Compiled automatically from notice and documents — no guarantee; the procedure's wording is binding.
Clement
References and certificates from your home country count fully across the EU — that is what European procurement law is for.
Foreign bidders
In Poland · Transport equipment, 190 contracts went to foreign companies over the last 3 years (of 23,906 recorded awards) — mostly from Germany, Finland, Italy.
Measured from linked award data; foreign winners bidding through a local subsidiary count as domestic — the true share is higher.
What the buyer is looking for
Przedmiotem zamówienia jest zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP KSRG Lipiny Dolne.
Description as published (DE).
What you must prove — eligibility criteria
›
References: supplies
Zamawiający określa, że ww. warunek zostanie spełniony, jeśli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie), wykonał (a w przypadku świadczeń powtarza… ▸▾
Zamawiający określa, że ww. warunek zostanie spełniony, jeśli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie), wykonał (a w przypadku świadczeń powtarzających lub ciągłych nadal wykonuje) należycie: minimum jedno zamówienie obejmujące dostawę ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego o wartości min. 1 000 000,00 zł brutto. UWAGA: W przypadku wykazania się przez Wykonawcę doświadczeniem w zakresie dostawy wykonywanej (będącej w trakcie realizacji), Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli do upływu terminu składania ofert Wykonawca dostarczył min. jeden ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy o wartości min. 1 000 000,00 zł brutto. DODATKOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU: 1) Wykonawca powinien w wykazie dostaw wyraźnie określić zakres oraz wartość dostaw, aby można było ustalić, czy spełnia warunek udziału w postępowaniu. 2) Wartości podane w dokumentach w walutach innych niż wskazane przez Zamawiającego będą przeliczane wg średniego kursu NBP na dzień publikacji ogłoszenia o zamówieniu. Zamawiający określił warunki udziału w postępowaniu dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej zgodnie z art. 112 ust. 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, bez zastosowania poziomów zdolności, o których mowa w art. 112 ust. 3 ustawy Pzp. Na dzień wszczęcia niniejszego postępowania nie obowiązują przepisy wykonawcze wydane na podstawie art. 5 ust. 4 i 5 ustawy z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych określające poziomy zdolności dla przedmiotu niniejszego zamówienia.
›
Security/guarantee required
Requirement texts are quoted in the notice's original language — the official wording is binding.
Contract
BuyerOchotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych
TypeSupplies
Estimated valuevalue not published
Published3 September 2026
CategoryTransport equipment · CPV 34144210
7
days until the deadline — Friday 11 September at 00:00
How to bid
Read the full notice — Original + documents
Goes directly to this tender on TED — Tenders Electronic Daily. The full specification and all annexes are there.
Tender documents — direct download
Specifications and annexes hosted by the buyer — usually accessible without registration.
Tenders like this, every morning at 7:30 in your inbox.
Start free →