Acquisition de vêtements de protection antistatiques ignifugés
Ív és lángálló antisztatikus védőruházat beszerzés
Hongrie · Szeged
Votre chemin vers le dépôt
Échéance : 6 octobre à 00:00 — encore 33 jours.
Le lieu de dépôt figure dans l'avis (lien à droite).
Offre et justificatifs en : HUN.
Réunissez vos justificatifs — utilisez l'analyse d'éligibilité ci-dessus : elle liste les exigences et le chemin d'obtention des attestations connues.
Assemblé automatiquement depuis l'avis et le dossier — sans garantie ; seul le libellé du marché fait foi.
Clement
Vos références et attestations nationales comptent pleinement dans toute l'UE — c'est le sens du droit européen des marchés.
Soumissionnaires étrangers
En Hongrie, 305 marchés ont été remportés par des entreprises étrangères sur 3 ans (sur 20 716 attributions recensées) — surtout de Allemagne, Tchéquie, Croatie.
Mesuré sur les attributions liées ; un lauréat étranger passant par une filiale locale compte comme national — la part réelle est plus élevée.
Ce que recherche l'acheteur
Az MVM Démász Áramhálózati Kft. és az MVM Émász Áramhálózati Kft. részére meghatározott védelmi képességgel rendelkező védőruházat beszerzése adásvételi keretszerződés keretében. Ív és lángálló antisztatikus védőruházat beszerzés Ajánlatkérő által a felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban alkalmazott rövidítések: Ajánlatkérő: AK; Ajánlattevő: AT; Alvállalkozó: AV; Alkalmassági igazolásában részt vevő szervezet: AIRSZ; Gazdasági Szereplő: GSZ; 2015. évi CXLIII törvény: Kbt.; Közbeszerzési eljárás: Közbesz. elj.; 424/2017. (XII.19.) Korm. rendelet: EKRr.; Elektronikus Közbeszerzési Rendszeren: EKR; 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet: Kr./R; Közbeszerzési dokumentumok: KD; Alkalmassági követelmény: Alk.köv.; Felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadó: FAKSZ; A felhívásban, valamint a közbeszerzési dokumentumokban szereplő meghatározott gyártmányra, eredetre, típusra történő…
Afficher la description complète
… hivatkozás csak a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történt. Ajánlatkérő a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal mindenben egyenértékű terméket elfogad.
Description telle que publiée (DE).
Ce que vous devez prouver — critères d'aptitude
›
Références : fournituresM/1 Alkalmatlan az ajánlattevő, ha nem rendelkezik az ajánlati felhívás feladásának napjától visszafelé számított 3 évben (36 hónap) teljesített, de legfeljebb a felhívás feladásának napjától visszafelé számított 6 éven (72 hónap) belül megkezdett, legalább 30… ▸▾
M/1 Alkalmatlan az ajánlattevő, ha nem rendelkezik az ajánlati felhívás feladásának napjától visszafelé számított 3 évben (36 hónap) teljesített, de legfeljebb a felhívás feladásának napjától visszafelé számított 6 éven (72 hónap) belül megkezdett, legalább 3000 darab közbeszerzés tárgya szerinti védőruházat szállításából származó referenciával. A megadott mennyiség több referencia benyújtásával is igazolható. Előzetes igazolás: M.1: Ajánlattevő az alkalmassági minimumkövetelmények igazolása során a Kbt. 67. § és a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet II. fejezete szerint köteles eljárni. Ajánlatkérő a Kbt. 67. § (2) bekezdése alapján előírja, hogy az EEKD-ban az alkalmassági követelmények vonatkozásában elfogadja a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 2. § (5) bekezdése szerinti egyszerű nyilatkozat benyújtását (alfa pont). Ajánlattevő az Ajánlatkérő Kbt. 69. § (4) bekezdése szerinti felszólítására köteles a jelen eljárást megindító felhívásban előírt igazolások benyújtására. Az igazolások ajánlatban történő benyújtásával kapcsolatban a Kbt. 69. § (4) bekezdése irányadó. Igazolási mód: M.1.: Ajánlattevőnek csatolni kell a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 21. § (1) bek. a) pontja alapján és 22. § (1)-(2) bekezdése szerint az eljárást megindító felhívás feladásától visszafelé számított 36 hónapban teljesített, de legfeljebb 72 hónapon belül megkezdett, az alkalmasság minimumkövetelményei rovat M.1 pontjában előírt követelményeknek megfelelő, legjelentősebb szállításainak ismertetését. Az ismertetésnek (ismertetéseknek) tartalmaznia kell legalább a szerződést kötő másik fél megnevezését, a szállítás tárgyát, valamint mennyiségét, a teljesítés idejét (a kezdési és befejezési határidő – legalább év és hónap – megjelölésével) és nyilatkozatot arról, hogy a teljesítés az előírásoknak és a szerződésnek megfelelően történt-e. Amennyiben a teljesítés nem a szerződésnek megfelelően történt, ismertetni kell az igazolásban vagy nyilatkozatban az eltérés okát és mértékét, valamint a gazdasági szereplő szerződésszegése esetén annak tényét, hogy a gazdasági szereplő szerződésszegésért való felelőssége fennáll-e. Ha az alkalmasság igazolása az ajánlattevő vagy az alkalmasság igazolásában részt vevő más szervezet nyilatkozatával történik, a nyilatkozat tartalmazza azt is, hogy a szerződést kötő másik fél vitatja-e a teljesítés szerződésszerűségét vagy – amennyiben a gazdasági szereplő erről nyilatkozott – azt a körülményt, hogy a gazdasági szereplő szerződésszegésért való felelőssége nem áll fenn. Amennyiben az alkalmasságot igazolni kívánó a teljesítést közös ajánlattevőként végezte, az ismertetésben szerepelnie kell, hogy a teljesítésben milyen arányban (százalékban) vett részt. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 21/A. § alapján az ajánlatkérő a teljesítés igazolásaként köteles elfogadni annak igazolását is, ha a referencia követelményben foglalt eredmény vagy tevékenység a szerződés részteljesítéseként valósult meg. A 22. § (4) bekezdése szerint ebben az esetben a teljesítés ideje alatt a részteljesítés idejét kell érteni, az adatokat a részteljesítés vonatkozásában olyan módon kell megadni, hogy abban a részteljesítéssel érintett szerződés teljes tárgya is szerepel.
Marché
AcheteurMVM Démász Áramhálózati Kft.
TypeFournitures
Montant estimémontant non publié
Publié le2 septembre 2026
CatégorieVêtements & chaussures · CPV 18100000
Qui a déjà remporté des marchés ici
Entreprise
Attributions
Période
ELEKTROGLOB Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
12
2023–2025
SPIE Hungaria Korlátolt Felelősségű Társaság
10
2023–2025
Szabó - Watt és Társai Kft.
9
2024–2025
T-TECH 2000 Biztonságtechnikai és Vagyonvédelmi Korlátolt Felelősségű Társaság
8
2024–2025
Szabó Zoltán Egyéni vállalkozó
8
2024–2025
Sur 13,7 M d'attributions documentées · les titulaires réguliers connaissent les exigences de cet acheteur — voilà votre concurrence.
À quelle fréquence cet acheteur lance ce type de marché
20241
20254
20263
Qui connaît le rythme se prépare au lieu de réagir.
33
jours avant la date limite — mardi 6 octobre à 00:00