Fourniture de composants pour un système de mesure du diagramme de rayonnement d'antenne pour les besoins de la Faculté de physique de l'Université de Sophia « Saint Clément d'Ohrid », au titre du projet КП-06-Н87/7 du 06.12.2024 pour le financement d'un projet de recherche scientifique dans le Concours de financement de la recherche scientifique fondamentale – 2024
„Доставка на компоненти за система за измерване на диаграма на излъчване на антена“ за нуждите на Физически факултет към Софийски университет „Св. Климент Охридски“, по проект КП-06-Н87/7 от 06.12.2024 г. за финансиране на научноизследователски проект в Конкурс за финансиране на фундаментални научни изследвания – 2024 г.
Bulgarie · гр.София
Votre chemin vers le dépôt
Échéance : 5 octobre à 00:00 — encore 32 jours.
Le lieu de dépôt figure dans l'avis (lien à droite).
Offre et justificatifs en : BUL.
Réunissez vos justificatifs — utilisez l'analyse d'éligibilité ci-dessus : elle liste les exigences et le chemin d'obtention des attestations connues.
Assemblé automatiquement depuis l'avis et le dossier — sans garantie ; seul le libellé du marché fait foi.
Clement
Lors des derniers marchés comparables, seulement 2 offres arrivaient en général — une offre solide a de vraies chances.
Vos références et attestations nationales comptent pleinement dans toute l'UE — c'est le sens du droit européen des marchés.
Soumissionnaires étrangers
En Bulgarie · Équipements de laboratoire & de mesure, 10 marchés ont été remportés par des entreprises étrangères sur 3 ans (sur 2 693 attributions recensées).
Mesuré sur les attributions liées ; un lauréat étranger passant par une filiale locale compte comme national — la part réelle est plus élevée.
Ce que recherche l'acheteur
1. Предметът на обществената поръчка е „доставка на стоки“ по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 от ЗОП, като избраният Изпълнител следва да извърши „Доставка на компоненти на система за измерване на диаграма на излъчване на антенна“ за нуждите на Физически факултет към Софийски университет „Св. Климент Охридски“, по проект КП-06-Н87/7 от 06.12.2024 г. за финансиране на научноизследователски проект в Конкурс за финансиране на фундаментални научни изследвания – 2024 г. Предметът на обществената поръчка ще бъде наричан в настоящата документация за краткост „АПАРАТУРА/ТА“. Подробните изисквания към изпълнението на поръчката и параметрите на оборудването, количества и стойности са посочени в част IIра „ТЕХНИЧЕСКИ СПЕЦИФИКАЦИИ И УСЛОВИЯ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ПОРЪЧКАТА“ от документацията за участие. Приключването на доставката на апаратурата ще се удостовери с подписване на приемо-предавателен протокол…
Afficher la description complète
… от надлежни представители на Изпълнителя и Възложителя. Срокът за изпълнение на обществената поръчка Доставка на компоненти на система за измерване на диаграма на излъчване на антена, (доставката) е до 90 (деветдесет) дни, считано от датата на подписване на договора и завеждането му в деловодната система на Възложителя. Важно: Участник предложил срок за изпълнение, по-дълъг от 90 календарни дни, считано от датата на подписване на договора и завеждането му в деловодната система на Възложителя, ще бъде отстранен от участие в процедурата.
Description telle que publiée (DE).
Ce que vous devez prouver — critères d'aptitude
›
Références : fournitures1. Участникът следва да е изпълнил общо за последните 3 (три) години от датата на подаване на офертата поне 1 (една) дейност с предмет, идентичен или сходен с тази на предмета на поръчката. Под дейност „идентична или сходна с предмета на поръчката” следва да с… ▸▾
1. Участникът следва да е изпълнил общо за последните 3 (три) години от датата на подаване на офертата поне 1 (една) дейност с предмет, идентичен или сходен с тази на предмета на поръчката. Под дейност „идентична или сходна с предмета на поръчката” следва да се разбира доставка на друга апаратура за електрически измервания на сигнали във високочестотната област. „Изпълнена” е тази дейност, чието изпълнение е приключило и е прието без забележки, независимо от датата на възлагането ѝ. Възложителят не поставя изискване за обем на дейностите. На етап подаване на оферти участниците единствено декларират, съответствието си с поставения критерий за подбор. Обстоятелството се посочва раздел в Част ІV, Раздел В: Технически и професионални способности в ЕЕДОП. Поставеното изискване се доказва с документа по чл. 64, ал.1, т. 2 ЗОП - Списък на доставките, които са идентични или сходни с предмета на обществената поръчка, с посочване на стойностите, датите и получателите, заедно с доказателство за извършена доставка на „Друга апаратура за електрически измервания на сигнали във високочестотната област на излъчване на антенна“. Участникът, определен за изпълнител, представя документите преди сключване на договор за обществена поръчка. При подаване на оферта участниците попълват само съответния раздел в еЕЕДОП.
›
Certificat qualité indépendant (p. ex. ISO 9001)Участникът следва да прилага внедрена и сертифицирана система за управление на качеството, съгласно стандарта БДС EN ISO 9001:2015 или еквивалентен, с обхват - предмета на обществената поръчка или сходни на предмета на настоящата обществена поръчка дейности. У… ▸▾
Участникът следва да прилага внедрена и сертифицирана система за управление на качеството, съгласно стандарта БДС EN ISO 9001:2015 или еквивалентен, с обхват - предмета на обществената поръчка или сходни на предмета на настоящата обществена поръчка дейности. Участникът попълва раздел Г: „Схеми за осигуряване на стандарти за осигуряване на качеството и стандарти за екологично управление“ на Част IV: „Критерии за подбор“ от ЕЕДОП – участникът посочва стандарта, съгласно който прилагат внедрена и сертифицирана система за управление на качеството с обхват - предмета на обществената поръчка или сходни на предмета на настоящата обществена поръчка дейности. Поставеното изискване се доказва с документа по чл. 64, ал.1, т. 10 от ЗОП, копие на валиден към датата на подаване на офертите сертификат за съответствие на системата за управление на качеството на участника със стандарта БДС EN ISO 9001:2015 или еквивалентен, с обхват, съответстващ с предмета на поръчката. Сертификатите трябва да са издадени от независими лица, които са акредитирани по съответната серия европейски стандарти от Изпълнителна агенция „Българска служба за акредитация“ или от друг национален орган по акредитация, който е страна по Многостранното споразумение за взаимно признаване на Европейската организация за акредитация, за съответната област или да отговарят на изискванията за признаване съгласно чл. 5а, ал. 2 от Закона за националната акредитация на органи за оценяване на съответствието. При подаване на оферта участниците попълват само съответния раздел в еЕЕДОП.
Marché
AcheteurСОФИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ "СВ.КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ"
TypeFournitures
Montant estimé40.477 €
Publié le2 septembre 2026
CatégorieÉquipements de laboratoire & de mesure · CPV 38341300
Qui a déjà remporté des marchés ici
Entreprise
Attributions
Période
СПЕЦИАЛИЗИРАНИ БИЗНЕС СИСТЕМИ АД
142
2024–2026
Лабимекс АД
55
2024–2026
ЛИРЕКС БГ ООД
48
2024–2026
КОНТРАКС АД
39
2024–2026
ФОТ ООД
38
2024–2026
Sur 13,7 M d'attributions documentées · les titulaires réguliers connaissent les exigences de cet acheteur — voilà votre concurrence.
À quelle fréquence cet acheteur lance ce type de marché
202479
202590
202670
Qui connaît le rythme se prépare au lieu de réagir.
32
jours avant la date limite — lundi 5 octobre à 00:00