Kompleksowa obsługa w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w roku 2027 samorządowych jednostek oświatowych, których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Kraków
Poland · Kraków
Your path to submission
- Deadline: 21 September at 00:00 — 17 days left.
- The submission point is stated in the notice (link on the right).
- Offer and evidence in: POL.
- Collect your evidence — use the eligibility analysis above: it lists the requirements and, for known certificates, how to get them.
Compiled automatically from notice and documents — no guarantee; the procedure's wording is binding.
Clement
References and certificates from your home country count fully across the EU — that is what European procurement law is for.
Foreign bidders
In Poland · Architecture & engineering, 109 contracts went to foreign companies over the last 3 years (of 39,198 recorded awards) — mostly from Germany, France, Switzerland.
Measured from linked award data; foreign winners bidding through a local subsidiary count as domestic — the true share is higher.
What the buyer is looking for
Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie w roku 2027 kompleksowej obsługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy samorządowych jednostek oświatowych, których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Kraków, zwanych dalej „jednostkami”.
Description as published (DE).
What you must prove — eligibility criteria
›
Staff qualifications
Wykonawca do realizacji przedmiotowego zamówienia winien dysponować min. 10 osób posiadających uprawnienia co najmniej Specjalisty BHP (zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (t. j. Dz… ▸▾
Wykonawca do realizacji przedmiotowego zamówienia winien dysponować min. 10 osób posiadających uprawnienia co najmniej Specjalisty BHP (zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (t. j. Dz.U. z 1997 r. poz. 704 ze zm.). Uwaga: Wymagane dokumenty/oświadczenia składane w celu potwierdzenia spełnienia przedmiotowego warunku - wskazane w sekcji 2.1.4 niniejszego ogłoszenia.
›
References: services
Wykonawca winien wykazać, że w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, należycie wykonał (dla usług zakończonych) lub nadal należycie wykonuje (dla usług niezakończonych): - usługi kompleksowej obsługi w z… ▸▾
Wykonawca winien wykazać, że w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, należycie wykonał (dla usług zakończonych) lub nadal należycie wykonuje (dla usług niezakończonych): - usługi kompleksowej obsługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy o łącznej wartości nie mniejszej niż 1 100 000,00 zł brutto* lub - usługę kompleksowej obsługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy o wartości nie mniejszej niż 1 100 000,00 zł brutto*. *Wartość zrealizowanego świadczenia Uwaga: (1) Podany okres 3 lat, liczy się wstecz od dnia w którym upływa termin składania ofert. (2) Przez usługę kompleksowej obsługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy Zamawiający rozumie usługę obejmującą co najmniej szkolenia (wstępne i okresowe), bieżącą obsługę w zakresie wypadków, dokonywanie przeglądów rocznych oraz udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego. (3) Wartość zamówienia określona w innej walucie niż złoty polski zostanie przeliczona przez Zamawiającego za złote polskie na podstawie średniego kursu złotego w stosunku do danej waluty obcej, określonej w tabeli A kursów średnich walut obcych Narodowego Banku Polskiego na dzień publikacji ogłoszenia o zamówieniu. (4) Wymagane dokumenty/oświadczenia składane w celu potwierdzenia spełnienia przedmiotowego warunku - wskazane w sekcji 2.1.4 niniejszego ogłoszenia.
›
Security/guarantee required
Requirement texts are quoted in the notice's original language — the official wording is binding.
Contract
BuyerMiejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie
TypeServices
Estimated valuevalue not published
Published3 September 2026
CategoryArchitecture & engineering · CPV 71317200
Who has won here before
| Company | Awards | Period |
|---|---|---|
| Poniedziałek Franciszek Firma Remontowo-Budowlana „FRANKO” | 9 | 2021–2026 |
| Łukasz Zdebski Global Serwis Group | 6 | 2021–2023 |
| Centrum Medycyny Profilaktycznej Sp. z o.o. | 5 | 2022–2025 |
| Firma Wielobranżowa Lidia Jopek | 5 | 2022 |
| Piotr Biziorek Zakład Remontowo-Budowlany | 4 | 2021–2022 |
From 13.7M documented awards · regular winners know this buyer's requirements — that is your competition.
How often this buyer tenders this
20243
20252
20262
Who knows the rhythm prepares instead of reacting.
17
days until the deadline — Monday 21 September at 00:00
How to bid
Read the full notice — Original + documents
Goes directly to this tender on TED — Tenders Electronic Daily. The full specification and all annexes are there.
Tender documents — direct download
Specifications and annexes hosted by the buyer — usually accessible without registration.
Tenders like this, every morning at 7:30 in your inbox.
Start free →