CP.251.1168.2026, kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”, współfinansowanego ze środków EFS
Poland · Warszawa
Your path to submission
- Deadline: 24 September at 00:00 — 20 days left.
- The submission point is stated in the notice (link on the right).
- Offer and evidence in: POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL.
- Collect your evidence — use the eligibility analysis above: it lists the requirements and, for known certificates, how to get them.
Compiled automatically from notice and documents — no guarantee; the procedure's wording is binding.
Clement
References and certificates from your home country count fully across the EU — that is what European procurement law is for.
Foreign bidders
In Poland · Education & training, 305 contracts went to foreign companies over the last 3 years (of 19,988 recorded awards) — mostly from Germany, Bulgaria, Spain.
Measured from linked award data; foreign winners bidding through a local subsidiary count as domestic — the true share is higher.
What the buyer is looking for
Usługa edukacyjna polegająca na kompleksowej organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus
Description as published (DE).
What you must prove — eligibility criteria
›
Staff qualifications
9.1. Zamawiający określa warunek udziału w postępowaniu, o którym mowa w art. 112 ust. 2 pkt 2 ustawy PZP, w odniesieniu do posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, których obowiązek posiadania wynika z art. 19 us… ▸▾
9.1. Zamawiający określa warunek udziału w postępowaniu, o którym mowa w art. 112 ust. 2 pkt 2 ustawy PZP, w odniesieniu do posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, których obowiązek posiadania wynika z art. 19 ust. 1 w zw. z art. 19g ust. 1 ustawy z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodach lekarza i lekarza dentysty, zgodnie z którym kursy szkoleniowe objęte programem danej specjalizacji mogą prowadzić: 1) podmioty uprawnione do prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego, 2) inne podmioty niż wymienione w ppkt 1) uprawnione do kształcenia na podstawie odrębnych przepisów, w tym uczelnie medyczne, inne uczelnie prowadzące działalność dydaktyczną lub badawczą w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu i instytuty badawcze, 3) inne podmioty niż wymienione w ppkt 1) i 2) po uzyskaniu wpisu w rejestrze podmiotów prowadzących ustawiczny rozwój zawodowy lekarzy, o którym mowa w art. 19b ust. 1 ustawy z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodach lekarza i lekarza dentysty. 9.2. W celu potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu, o którym mowa powyżej, wykonawca składa wraz z ofertą oświadczenie zgodnie z wymaganiami SWZ.
›
Staff qualifications
9.1. Zamawiający określa warunek udziału w postępowaniu, o którym mowa w art. 112 ust. 2 pkt 2 ustawy PZP, w odniesieniu do posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, których obowiązek posiadania wynika z art. 19 us… ▸▾
9.1. Zamawiający określa warunek udziału w postępowaniu, o którym mowa w art. 112 ust. 2 pkt 2 ustawy PZP, w odniesieniu do posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, których obowiązek posiadania wynika z art. 19 ust. 1 w zw. z art. 19g ust. 1 ustawy z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodach lekarza i lekarza dentysty, zgodnie z którym kursy szkoleniowe objęte programem danej specjalizacji mogą prowadzić: 1) podmioty uprawnione do prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego, 2) inne podmioty niż wymienione w ppkt 1) uprawnione do kształcenia na podstawie odrębnych przepisów, w tym uczelnie medyczne, inne uczelnie prowadzące działalność dydaktyczną lub badawczą w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu i instytuty badawcze, 3) inne podmioty niż wymienione w ppkt 1) i 2) po uzyskaniu wpisu w rejestrze podmiotów prowadzących ustawiczny rozwój zawodowy lekarzy, o którym mowa w art. 19b ust. 1 ustawy z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodach lekarza i lekarza dentysty. 9.2. W celu potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu, o którym mowa powyżej, wykonawca składa wraz z ofertą oświadczenie zgodnie z wymaganiami SWZ.
Contract
BuyerCentrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego
TypeServices
Estimated value41.670.630 €
Published3 September 2026
CategoryEducation & training · CPV 80320000
Who has won here before
| Company | Awards | Period |
|---|---|---|
| Śląska Izba Lekarska | 12 | 2025–2026 |
| Specjalistyczne Centrum Medyczne im. św. Jana Pawła II Spółka akcyjna | 6 | 2025–2026 |
| Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" | 6 | 2025–2026 |
| Instytut Medycyny Wsi | 6 | 2025–2026 |
| Wojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy | 5 | 2025–2026 |
From 13.7M documented awards · regular winners know this buyer's requirements — that is your competition.
How often this buyer tenders this
202566
202692
Who knows the rhythm prepares instead of reacting.
20
days until the deadline — Thursday 24 September at 00:00
How to bid
Read the full notice — Original + documents
Goes directly to this tender on TED — Tenders Electronic Daily. The full specification and all annexes are there.
Tender documents — direct download
Specifications and annexes hosted by the buyer — usually accessible without registration.
Tenders like this, every morning at 7:30 in your inbox.
Start free →