Servicii de catering pentru implementarea Programului național „Masă Sănătoasă” de acordare a unui suport alimentar pentru elevii din cadrul Școlii Gimnaziale nr. 162, Școlii Gimnaziale nr. 178 și Școlii Gimnaziale nr. 181, conform Hotărârii Consiliului Local al Sectorului 1 nr. 191/18.06.2026, pentru anul școlar 2026-2027
Romania · B-dul Banu Manta nr. 9, Sectorul 1
What the buyer is looking for
Servicii de catering pentru implementarea Programului național „Masă Sănătoasă” de acordare a unui suport alimentar pentru elevii din cadrul Școlii Gimnaziale nr. 162, Școlii Gimnaziale nr. 178 și Școlii Gimnaziale nr. 181, conform Hotărârii Consiliului Local al Sectorului 1 nr. 191/18.06.2026, pentru anul școlar 2026-2027 - pentru un număr de 1.874 de elevi.
Description as published (DE).
Contract
BuyerSectorul 1 al Municipiului București
TypeServices
Estimated value4.761.946 €
Published31 August 2026
CategoryHotel & restaurant services · CPV 55524000
3
days until the deadline — Friday 4 September at 00:00
How to bid
Read the full notice — Original + documents
Goes directly to this tender on TED — Tenders Electronic Daily. The full specification and all annexes are there.
Tender documents — direct download
Specifications and annexes hosted by the buyer — usually accessible without registration.
Tenders like this, every morning at 7:30 in your inbox.
Start free →